Beklenen Oldu: Demet Şener Boşanma Davası Açtı!

Beklenen oldu, Demet Şener 11 yıllık eşi İbrahim Kutluay’a boşanma davası açtı.

Demet Şener İbrahim Kutluay'a boşanma davası açtı

Demet Şener, 11 yıl önce büyük bir aşkla evlendiği İbrahim Kutluay’dan boşanmak için dün mahkemeye başvurdu. Hürriyet’in haberine göre, evliliklerinde kriz yaşayan çiftten Şener’in avukatı Aslı Hatemi, dün saat 16.00 sıralarında boşanma dilekçesini İstanbul Aile Mahkemesi’ne verdi. “Evlilik birliğinin temelinden sarsılması” gerekçesiyle boşanmak isteyen Şener’in tazminat isteyip istemediği henüz öğrenilemedi.

Demet Şener’in avukatından açıklama geldi:

Demet Şener’in boşanma dilekçesini mahkemeye sunan Hatemi “Davayı açtım. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü tazminat alırsınız.” dedi.

Bu açıklamaya rağmen davanın anlaşmalı olmadığı, Demet Şener’in çocukları İrem ve Ömer’in velayetlerini de istediği gelen bilgiler arasında.

Demet Şener burcu, İbrahim Kutluay burcu

Geçtiğimiz hafta Demet ve İbrahim Kutluay çiftinin boşanacakları haberi gündeme bomba gibi düşmüş, hatta bu ilişkinin bitme nedeni, ihanet olarak gösterilmişti.

İbrahim Kutluay’a boşanma davası açan Demet Şener’in Yeni Astroloji Burcu Koç Yılan, doğum tarihi ise 11 Nisan 1977. Murat Özyeğin’in eski eşi Elwina Hanım ile aşk yaşadığı iddia edilen İbrahim Kutluay ise 7 Ocak 1974 doğumlu bir Oğlak Öküz Burcu.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın