Beren Saat Yanıtladı: Kürk Mantolu Madonna’yı…

Beren Saat, Kürk Mantolu Madonna’yı oynayacağına dair çıkan iddialara yanıt verdi.

Beren Saat Kürk Mantolu Madonna projesi için ne dedi

Beren Saat, önceki gün eşi Kenan Doğulu ile birlikte Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleşen Şebnem Ferah konserindeydi. Her zamanki gibi neşeli halleriyle dikkat çeken çift, konser başlamadan önce soruları yanıtladı. Kürk Mantolu Madonna projesi hakkındaki sorulara gülerek yanıt veren Beren Saat “Dans derslerine başladım. Bu konu ile ilgili gerekli açıklamayı yapımcım yaptı zaten, şimdilik öyle bir şey yok.” dedi.

Beren Saat'ten Kürk Mantolu Madonna Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Aramızda Kalmasın programında, Beren Saat’in Kürk Mantolu Madonna’yı oynayacağı yönündeki haberler masaya yatırılmış, programın sunucularından olan Funda Özkalyoncuoğlu büyük bir gafa imza atmıştı.
Sabahattin Ali’nin unutulmaz eserlerinden biri olan kitabındaki karakteri ünlü müzisyen Madonna sanan, Özkalyoncuoğlu magazin gündemine oturmuştu. Tüm bu olayların ardından Beren Saat’in Kürk Mantolu Madonna’yı oynayıp oynamayacağı netlik kazanmamıştı.
Kürk Mantolu Madonna projesi için “Şimdilik öyle bir proje yok” diye yanıt veren Beren Saat’in Yeni Astroloji Burcu Balık Fare. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 26 Şubat 1984.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın