Birbirinden Güzel Burç Aksesuarları

Birbirinden orijinal burç aksesuarlarıyla stilinize hareket katın! Sevdiğiniz kişinin doğum günü yaklaşıyorsa ve ne alacağınıza hala karar veremediyseniz, hangi burca hangi hediye alınabileceğine dair muhteşem tavsiyelerimiz var! Dünyaca ünlü çeşitli markaların tasarladığı burç takı ve aksesuarları hem sıra dışı tasarımlarıyla, hem de sevdiğiniz kişinin kendini özel hissetmesini sağlayan mükemmel seçenekler sunuyor.

İşte en beğenilen burç aksesuarlarından, Zodyak yüzükleri:

Talon NYC

talon-nyc-burc-akseuari

Mühür biçiminde tasarlanmış pirinç ve gümüş karışımıyla hazırlanan Talon NYC imzalı zodyak yüzüklerinin ilhamı kaynağı, gökyüzünün geceleri sergilediği görsellik… Her biri birer aile yadigarı olabilecek zodyak yüzüklerin tasarımında astrolojinin mitolojik karakterlerinden esinlenilmiş. Ne dersiniz? Bizce muhteşem görünüyorlar!

Asha New York

Asha-burc-aksesuari

Asha koleksiyonun en çok beğenilen parçalarından olan bu rengarenk zodyak yüzükler, tarzınıza bambaşka bir ruh katacak!

Verameat

verameat-burc-aksesuari

Ham maddesi altın-pirinç karışımı bu modele bayıldık! Evet, bir Oğlak burcu için kesinlikle mükemmel!

Elizabeth Gage

elizabeth-gage-burc-aksesuari

Başarılı aksesuar tasarımcısı Elizabeth Gage, genel olarak koleksiyonunda zodyak burçlarından fazlasıyla esinlenen bir isim. Özellikle Yengeç burcu için tasarladığı bu yüzüğe bayıldık!

Shadow House

Shadow-House-burc-aksesuari

Daha sade tasarımlardan yana olanların tercihi, kesinlikle Shadow House imzalı zodyak aksesuarlarından başkası değil!

Moon and Lola

moonandlola-burc-aksesuari

Swarovski kristalleri ve akrilik renklerle hazırlanan bu benzersiz yüzükler, Moon and Lola tasarımcılarının güzide birer parçası! Altın ve gümüş modelleri bulunuyor.

Cartier

cartier-burc-aksesuari

Gösterişten yana olanlar için Cartier imzalı yüzükler, farkını hemen belli ediyor! Kesinlikle bayıldık…

Me and Zena

Me-and-zena-burc-aksesuari

Ünlü model Cara Delevingne’ın favori aksesuar tasarımcılarından olan Me & Zena, midi ölçüde tasarladığı yüzüklerle kesinlikle övgüyü hak ediyor. Altın ve pirinç karışımından oluşan zodyak yüzükler, farklı bir tarz yakalamak isteyenleri uygun fiyatlarıyla cezbediyor.

me-and-zena-burc-aksesuarii

Peki bu modele ne dersiniz? Yine Me & Zena koleksiyonunun bir parçası olan bu yüzük, kişiye özel tasarlanmış ve üzerine istediğiniz herhangi bir taş yerleştirilebiliyor.

Spinelli Kilcollin

spinelli-kilcollin-burc-aksesuari

İkizler burcunun kalbini fethedecek türden, göz alıcı bir tasarım!

Tousce

tousce-burc-aksesuari

Bu benzersiz İtalyan marka, Zodyak koleksiyonun geçtiğimiz yılın başlarında piyasaya sundu. İşte Başak burcu için mükemmel bir tasarım.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın