Blake Lively’den Eşi Ryan Reynolds’a Sürpriz Doğum Günü

Blake Lively, eşi Ryan Reynolds’ın 40’ıncı doğum günü için romantik bir sürpriz hazırladı.

Ryan Reynolds doğum gününü kutladı

Dünyaca ünlü oyuncu Blake Lively aktör eşi Ryan Reynold için muhteşem bir doğum günü partisi düzenledi. 23 Ekim’de 40’ıncı yaşına giren eşiyle birbirlerine aşık oldukları New York’taki restoranı kapatan ve yakın dostlarını davet eden güzel yıldızın sürprizi, Reynolds’ı çok mutlu etti.

Eylül ayında ikinci bebeklerini kucaklarına alan çift, sosyal medyada bu özel geceden fotoğraflar paylaştı. Ryan Reynolds, Instagram’dan yayınladığı karenin altına, “Şimdiye dek yaşadığım en güzel doğum günü” diye yazdı. Lively ise eşine sarılırken çektirdiği fotoğrafa, “Hey, Reynolds! Seni dünyalar kadar çok seviyorum” notunu düştü.

Ryan Reynolds Instagram

Geçtiğimiz günlerde 40’ıncı yaşına basan Ryan Reynolds’ın Yeni Astroloji Burcu Akrep Ejderha, doğum tarihi 23 Ekim 1976. Eşinin doğum gününde romantik bir sürpriz hazırlayan Blake Lively ise 25 Ağustos 1987 doğumlu bir Başak Tavşan Burcu.

İyi ki doğdun Ryan Reynolds

Dünyanın en karizmatik aktörlerinden biri olan Ryan Reynolds, eşi Blake Lively’nin hazırladığı sürpriz doğum günü partisi ile 23 Ekim’de 40’lı yaşlara ilk adımını attı. Halla fit görüntüsü ve seksapalitesinden bir şey eksilmeyen, aynı zamanda attığı her adımda, bir Akrep Ejderha Burcu gibi iz bırakan ünlü aktör, iyi ki doğdun!

Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç
Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç
Yakın Markaj
  
Doğum gününde sosyal medyanın gündemine oturan Karadeniz'in Şair Ceketli Çocuğu Kazım Koyuncu'nun, Akrep Burcu olduğunu ...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın