Bomba İddia: Demet Kutluay-İbrahim Kutluay Boşanıyor!

Demet Kutluay ve İbrahim Kutluay’ın boşanma haberi gündeme bomba gibi düştü. Ünlü çift için boşanmanın yakın olduğu iddia edildi.

Demet Kutluay İbrahim Kutluay boşanıyor mu?

Demet Kutluay ile İbrahim Kutluay çiftinin evliliğinde kara bulutlar dolaşıyor. Sabah gazetesinin Günaydın ekinde yazan Bülent Cankurt, ünlü çiftin boşanma kararı aldığını ve avukatların anlaşmalı boşanma şartları üzerinde görüştüğünü yazdı.

11 yıl önce nikah masasına oturan Demet Kutluay ve İbrahim Kutluay’ın boşanacaklarına dair haberler basına sızdı. Ünlü çiftin 2012 yılında da boşanma kararı aldığı iddia edilmişti.

İşte ‘Demet Kutluay ile İbrahim Kutluay boşanıyor’ haberini çıkaran Bülent Cankurt’un o yazısı:

Demet Kutluay evliliği için mücadele etmekten vazgeçti!  Bugün Zorlu Center’da Raşit Bağzıbağlı’nın ‘Siyah Rüzgar’ koleksiyonunun tanıtımı için 40 yaşında podyumda arz-ı endam eyleyecek olan Demet Kutluay ile ilgili maalesef tatsız bir haberim var!

15 Temmuz 2005’te evlendiği eşi İbrahim Kutluay ile evliliklerinin üzerinde bu kez ciddi anlamda kara bulutlar dolaşıyor.

Henüz dava açılmadı
İbrahim-Demet Kutluay çiftinin 2012’den bu yana evliliklerinin kötü gittiği ile alakalı sürekli dedikodular dolaşıyordu. Tüm dedikodulara göğüs geren, evliliğini sürdürebilmek için elinden gelen tüm gayreti gösteren Demet Kutluay, bunda da başarılı olmuş gibi görünüyordu. Çünkü uzun süredir birlikte hiç görünmeyen çift, son yedi-sekiz aydır mutluluk pozları vermeye başlamıştı. Ancak maalesef sihir çabuk bozuldu! Eşinin kendisine verdiği sözleri tutmadığını öğrenen ve pes eden Demet Kutluay’ın boşanmak istediğini duydum.

Bunun üzerine aradığım Demet Hanım, özel hayatı ile ilgili konuşmak istemediğini söyleyip beni avukatına yönlendirdi.

Cevabı avukatta var
Demet Kutluay’ın avukatı; ünlü boşanma avukatı Kezban Hatemi’nin ex gelini olmasına rağmen halen soyadını taşıyan Aslı Hatemi’ymiş. Aslı Hanım’ı arayıp Demet Kutluay ile ilgili gelişmeleri sordum. Aslı Hatemi, henüz ne kendilerinin ne de İbrahim Bey’in bir boşanma davası açmadığını belirtti. Aslı Hanım sonra da “Ancak kısa süre sonra bu konularla ilgili bir açıklama yapmayı düşünüyoruz” diye ilave etti. Benim bundan anladığım, Kutluay çiftinin anlaşmalı olarak boşanacağı… Sanırım şu anda avukatları anlaşma şartları üzerine çalışıyor. Umarım evliliklerini kurtarmayı başarırlar diyeceğim ama Demet Hanım’ın artık pes ettiği ve bu işi bitirmek istediği konuşuluyor.

11 yıllık eşi İbrahim Kutluay ile boşanacakları konuşulan Demet Şener’in Yeni Astroloji Burcu Koç Yılan, doğum tarihi ise 11 Nisan 1977. Ünlü sporcu İbrahim Kutluay ise 7 Ocak 1974 doğumlu bir Oğlak Öküz Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın