Burak Yılmaz Otobüs Şoförü Kavgası!

Burak Yılmaz Otobüs Şoförü İle Kavga Etti. Güçlükle Sakinleştirilen Milli Futbolcu ve Otobüs Şoförünün Kavgası Otobüsün Güvenlik Kamerasına An be An Yansıdı!

Burak Yılmaz Nişantaşı’nda bir otobüs şoförü ile tartıştı. Otobüs şoförünün sert tepkisi karşısında siniri yatışmayan Burak Yılmaz’ı etrafındakilerde sakinleştiremedi.

8 Aralık günü Nişantaşında yoğun trafik nedeniyle aracından inerek otobüs şoförüyle tartışmaya başlayan Burak Yılmaz vatandaşlar tarafından güçlükle sakinleştirildi.

Ünlü Futbolcu Burak Yılmaz ve Otobüs şoforünün tartışması ise anbe an kameralara yansıdı. Arabasından inerek otobüsün camına vuran Burak Yılmaz’a otobüs şoförünün tepkisi sert oldu.

Burak Yılmaz kavga

Olayın Gelişmesi ise şöyle oluyor;

Ünlü futbolcu Burak Yılmaz ile halk otobüsü şoförü arasında yaşananlar, güvenlik kameralarına da saniye saniye yansıdı. Görüntülerde trafikte seyreden aracın yanına yaya olarak yanaşan Burak Yılmaz, otobüsün camına vuruyor. Kapıyı açan şoför, Burak’a “Ne var ulan artist” diye sesleniyor.

Sinirlenerek otobüse binen Yılmaz ise, “Kime lan diyorsun sen. Babam yaşımda adamsın” diyerek şoförün üzerine yürüyor. Bu sırada koltuğun altından sopa çıkartan şoför, vurur gibi yaparak Burak’ı korkutuyor. Araçtan inen Burak Yılmaz ise kendisine sopa gösteren şoföre iyice sinirleniyor. Ünlü futbolcu vatandaşlar tarafından sakinleştirilmeye çalışılırken, şoföre ise yolculardan destek geliyor.

Şoförden kapıyı kapatmasını isteyen yaşlı bir teyze, “Uğraşma şunla. Şimdi gençler böyle. Ne çekti kim bilir” ifadelerini kullanıyor. Bir başka genç yolcu da Burak Yılmaz’a tepki göstererek, “Olum utanmıyor musun kaç yaşında adamla böyle konuşmaya” diyor. Taraflar sakinleştikten sonra otobüs hareket ediyor. (İHA)

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın