Büyük Şok! Hadise’den Haber Alınamıyor!

Bir giyim markasının reklam sözleşmesine aykırı davrandığı gerekçesiyle, 250 bin euro ceza ödemeye mahkum edilen ve önceki gün icra memurlarının programı basmasıyla şoka uğrayan Hadise’den haber alınamıyor.

Haciz şoku yaşayan Hadise'den haber alınamıyor

Geçtiğimiz günlerde haciz haberi ile sarsılan ünlü şarkıcı Hadise, iddiaya göre, O Ses Türkiye programının çekimleri devam ederken icra memurlarını karşısında görünce büyük şok yaşamıştı.

Programına ara vererek, gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan ünlü şarkıcı, daha sonra programına devam edememişti.

Olaya tanıklık eden bazı seyirciler, sanatçının kulağındaki küpe ve boynundaki kolyenin stüdyoya döndüğünde üzerinde olmadığını belirtmişti. Bu durum, icra memurlarının Hadise’nin üzerindeki ziynet eşyalarına ve paralarına el koyduğu şeklinde yorumlanmıştı.

Hadise Burcu

Bu olay gerçekleştiğinden beri Hadise’den haber alınamıyor. Yakın çevresinden gelen bilgilere göre şarkıcı iki gündür kendini eve kapattı ve kimseyle görüşmek istemiyor.

Haciz şokundan sonra haber alınamayan ve eve kapandığı iddia edilen Hadise Açıkgöz’ün Yeni Astroloji Burcu Terazi Öküz. Ünlü şarkıcının doğum tarihi 22 Ekim 1985.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın