Cannes’a Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Damgası

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen dünyanın en prestijli televizyon fuarı olan MIPCOM’a damga vurdu.

Bergüzar Korel Halit Ergenç Cannes

Dünyanın en popüler fuarlarından biri olan MIPCOM, 17 – 19 Ekim tarihleri arasında Fransa’nın Cannes şehrinde, farklı ülkelerden televizyon kanalları, yapımcılar ve oyuncuları buluşturdu. Fuarın bu yılki yıldızları ise merakla beklenen Vatanım Sensin dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile Halit Ergenç oldu. En son Binbir Gece dizisiyle aynı projede rol alan ünlü çift için “Binbir Gece dizisinin Onur ve Şehrazat’ı olarak tanınan iki yıldız, yıllar sonra yeniden aynı dizide rol alıyor” şeklinde haberler yapıldı. İki oyuncu, dünya televizyon sektörünün en önemli mecralarına da röportajlar verdi.

Kanal D ise bu yıl düzenlenen MIPCOM’da bir ilki gerçekleştirdi. Sinema salonu haline getirilen bir TIR’da üç gün boyunca kanalın reyting rekortmeni dizileri katılımcılara izletildi.
Halit Ergenç Burcu Bergüzar Korel Burcu
MIPCOM’a damga vuran Halit Ergenç ve Bergüzar Korel haricinde haricinde “O Hayat Benim”in oyuncuları Oya Başar, Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray ile “Bana Sevmeyi Anlat” dizisinin başrol oyuncuları Seda Bakan ve Kadir Doğulu da vardı.
Keremcem, Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Oya Başar da MIPCOM fuarına katıldı.
Cannes’ta düzenlenen MIPCOM fuarına damga vuran ünlü çiftten Bergüzar Korel’in Yeni Astroloji Burcu Başak Köpek, doğum tarihi ise 7 Ağustos 1982. Binbir Gece’den sonra aşk yaşamaya başladığı Korel ile hayatını birleştiren Halit Ergenç ise 30 Nisan 1970 doğumlu bir Boğa Köpek Burcu.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın