Cem Yılmaz’dan Ebru Şallı’ya Olay Gönderme!

Cem Yılmaz, yaz aylarında aşk yaşadığı iddia edilen Ebru Şallı’ya öyle bir gönderme yaptı ki! Bu sözler çok konuşulacak!

Cem Yılmaz Ebru Şallı hakkında ne dedi?

Cem Yılmaz, Ebru Şallı ile ilgili çok konuşulacak bir açıklamaya imzasını attı. Ünlü komedyen önceki akşam Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler’in başrollerini paylaştığı İkimizin Yerine filminin galasına katıldı. Sözcü’nün haberine göre Yılmaz, gazetecilerin Ebru Şallı ile yaşadığı aşk hakkındaki soruları üzerine, “Ben aşka inanmıyorum” diye konuştu.

Cem Yılmaz İkimizin Yerine gala

Cem Yılmaz bu sözünün hemen akabinde Mustafa Sandal’ın ‘Ateş Et ve Unut’ şarkısını söylemeye başlayınca tepki çekti. Yılmaz’ın bu davranışı galaya katılan kadınlar tarafından, “Argo bir espriydi. Maksadını aştı” denilerek ayıplandı. Ebru Şallı’nın bu gelişmeler üzerine nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu.

Cem Yılmaz ve Ebru Şallı yaz aylarında Çeşme’de görüntülenmiş, ardından güzel manken tatiline Bodrum’da Cem Yılmaz’ın yazlığının hemen yanında bulunan bir otelde devam etmişti. Hatta Cem Yılmaz, ünlü mankenin gözlerinin içine bakarak şarkı bile söylemişti.

Cem Yılmaz Burcu Ebru Şallı Burcu

Ateş Et ve Unut şarkısıyla Ebru Şallı’ya olay bir gönderme yapan Cem Yılmaz’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Öküz, doğum tarihi ise 23 Nisan 1973. Ebru Şallı ise 15 Ocak 1977 doğumlu bir Oğlak Ejderha Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın