Çocuklarını Gören Brad Pitt’in Duygusal Anları

Angelina Jolie ile ayrılık kararı alan Brad Pitt, uzun zamandan sonra çocuklarını karşısında görünce duygusal anlar yaşadı.

Brad Pitt çocuklarını karşısında görünce dayanamadı

Bir zamanlar parmakla gösterilen ünlü çift Angelina Jolie ile Brad Pitt’in boşanma süreci devam ediyor. Boşanma sürecinde çocuklarından ayrılan Pitt ise zor günler geçiriyor.

Büyük oğulları Maddox’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle hakkında soruşturma başlatılan dünyaca ünlü aktör, bir terapist gözetiminde sadece çocuklarını görebilmek için önceki gün eskiden ailece yaşadıkları Loz Feliz’deki evdeydi.

In Touch dergisinin haberine göre Brad Pitt çocuklarını karşısında görünce gözyaşlarına hakim olamadı ve duygusal anlar yaşadı. Çocuklarının kendisini ağlarken görmesini istemeyen Pitt, kısa sürede kendini toparladı ama bu defa da çocukları babalarını görünce ağlamaya başladı. 8 yaşındaki Vivienne ile 11 yaşındaki Zahara, gözyaşları içinde “Baba ne zaman eve gideceğiz?” diye sordu. Bunun üzerine Pitt de yakında eve gideceklerini söyledi.

Brad Pitt Angelina Jolie

Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin 3’ü evlatlık, 3’ü de biyolojik olmak üzere 6 çocuğu bulunuyor.

Angelina Jolie’nin boşnma kararından sonra zor günler geçiren ve çocuklarını karşısında görünce duygusal anlar yaşayan Brad Pitt’in Yeni Astroloji Burcu Yay Tavşan. Doğum tarihi ise 18 Aralık 1963.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın