Demet Akalın’dan Kerimcan Durmaz’a Bir Adet Yüzük!

Dün akşam doğum gününü kutlayan Kerimcan Durmaz’a Demet Akalın’dan sürpriz bir hediye geldi. Ünlü şarkıcı Kerimcan’a verdiği sözü tuttu ve bir adet yüzük aldı.

Demet Akalın Kerimcan Durmaz'a verdiği sözü tuttu

Kerimcan Durmaz, önceki akşam yakın arkadaşları ve ünlü isimlerin katılımıyla yeni yaşını Vitrin’de kutladı. Seren Serengil, Fatih Ürek, Okan Kurt ve Demet Akalın’ın dikkat çektiği gecede Berkay sahne aldı. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Kerimcan Durmaz geceden videoları Snapchat hesabından paylaştı. Bu videolar arasından en dikkat çekici olanı Demet Akalın’la çektiği videolardı. Kerimcan Durmaz, geçtiğimiz günlerde kendisine yüzük sözü veren Demet Akalın’ın sözünü tuttuğunu keyifli bir edayla açıklayarak, yüzüğünü gösterdi.

Kerimcan Durmaz doğum gün kutlaması

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın Kerimcan Durmaz’a yüzük sözü vermiş ve “Yaptırmayan o…pu olsun” demişti. Ünlü şarkıcı bunları söylerken ne kadar ciddi olduğunu Kerimcan Durmaz’a yüzük hediye ederek kanıtladı.

Demet Akalın’ın hediye ettiği yüzükle çok mutlu olan Kerimcan Durmaz’ın Yeni Astroloji Burcu Akrep Köpek. Ünlü sosyal medya fenomeninin doğum tarihi 3 Kasım 1994.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın