Demet Akalın’dan Merve Özbey Hakkında Şok İtiraf!

Demet Akalın, Merve Özbey hakkında yaptığı itirafla herkesi şok etti.

Demet Akalın Merve Özbey itirafı

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın Merve Özbey’le ilgili “Hakkını yedim” itirafı herkesi şaşırttı. Elele dergisine röportaj veren, Özbey’in çıkış şarkısını alabilmek için günlerce ağladığını ve aldıktan sonra da hakkını yediğini anladığını söyledi.

Demet Akalın’ın Merve Özbey’in hakkını yediğini şöyle itiraf etti: “Bu albümde ‘Şerefime, Namusuma’ diye bir şarkı var. Merve Özbey’in çıkış şarkısı olacaktı. ‘Hayır, o şarkıyı ben alacağım’ dedim. Günlerce ağladım şarkı için. Erdem Kınay ‘Demet, bak bu şarkının hayrını görmeyeceğiz. Bu kızın çıkış şarkısı’ dedim. Çocuk gibi ağladım ve şarkıyı aldım. Şarkı, hit ve dünya listelerine girebilecek bir şarkıyken hiçbir şey olmadı. Hatamı anladım. Herkesin kısmeti kendine. Bir kere hak yedim hayatımda, o da Merve Özbey’inki. Şimdi nesi olsa koşturuyorum hemen.”

Demet Akalın Merve Özbey şok itiraf

Demet Akalın, kendisine görgüsüz yakıştırması yapan moda yazarlarına da cevap vermeyi unutmadı. Ünlü şarkıcı şunları dedi: “İnsanlar ‘Neden logo?’ kısmına takmışlar. Sevdiğim markanın tarzı bu. Zaten ben giymesem, ünlüler giymese kimsenin giyeceği kıyafetler değil. Starlar giyiyor. Rihanna giydiğinde ikon, Demet giydiğinde görgüsüz oluyor. Olsun, görgüsüz olayım. Sonuçta koca parasıyla değil, kendi kazandığım parayla alıyorum. Bir de onlar yurt dışındaki defilelere gitmeyi hayal etsinler, benim paramla uğraşmasınlar. Eğer ben bu işe emek veriyorsam, saygı gösteriyorsam, bu işten de para kazanıyorsam giderim en iyisiyle çalışırım tabii ki. Donatella Versace ile kontak kurduk mesela, ‘Tabii ki sizi giydirmekten zevk alırız’ dediler, 3 kere provaya çağırdılar. Senin hayal edemediğin, rüyanda göremediğin insanlarla çalışacağım. Türkiye’de bir mal düşmanlığı var.”

Merve Özbey hakkında şok bir itirafta bulunan Demet Akalın’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Fare, doğum tarihi ise 23 Nisan 1972.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın