Demet, İbrahim Kutluay’a Öyle Bir Şarkı Gönderdi ki!

Demet Şener, boşanma aşamasında olduğu eşi İbrahim Kutluay’a şarkılı gönderme yaptı.

Demet Şener'den İbrahim Kutluay'a gönderme

Son dönemlerde boşanma  haberleriyle magazin gündeminde sıkça yer almaya başlayan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin aralarındaki sular durulmuyor. Önceki gün basını karşısında gören ünlü manken, boşanma sorularını cevaplamayacağını belirterek, Şebnem Ferah’ın unutulmaz şarkısı ‘Sil Baştan’ı söylemeye başladı.

Demet Şener'den eşi İbrahim Kutluay'a şarkılı gönderme

Adeta İbrahim Kutluay’a şarkıyla gönderme yapan Demet Şener “Program çekimlerim devam ediyor, hayata sıfırdan başlamak lazım, çocuklarım sağlıklı ve mutlu gerisi önemli değil” dedi. Yüzüğünü çıkardı haberleri için “O yüzük alyans değildi benim için yapılan özel yapım bir yüzüktü” diyen Şener, yeni bir birliktelik için de “Bunlar için çok erken” yanıtını verdi.
Ayrıca Demet Kutluay’ın Instagram hesabından konserine gittiği Şebnem Ferah’tan Hoşça Kal şarkısını paylaşması ise dikkat çekti.
Sil Baştan şarkısıyla İbrahim Kutluay’a gönderme yapan Demet Şener’in Yeni Astroloji Burcu Koç Yılan, doğum tarihi ise 11 Nisan 1977. İbrahim Kutluay ise 7 Ocak 1974 doğumlu bir Oğlak Öküz Burcu.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın