Demet Şener’den İbrahim Kutluay’a Bir Dava Daha!

Demet Şener, boşanma iddialarını reddeden eşi İbrahim Kutluay’a bir dava daha açtı.

Demet Şener eşi Kutluay için uzaklaştırma talep etti

Demet Şener ve İbrahim Kutluay’ın boşanma süreci yeni gelişmelerle devam ediyor. Ünlü model 11 yıllık eşine “Evlilik birliği temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle dava açmış, basına yaptığı açıklamada ise aldatıldığını söylemişti. Kutluay uzun süre duruma sessiz kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde ünlü sporcu da mahkemeye başvurdu ve boşanmanın asılsız olduğunu, ihanetin söz konusu olmadığını belirterek, yapılan haberlerin durdurulmasını talep etti. Mahkeme ise kişilik haklarını ihlal eden yayınların durdurulmasının görevinin Sulh Ceza Hakimliği’nin baktığını belirterek, görev yönünden talebi reddetti.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay ailesi

Bugünse Demet Şener’in eşi İbrahim Kutluay’a açtığı ikinci dava magazin gündeminin nabzını tutuyor. Geri adım atmayan ünlü modelin, bu defa eşi hakkında uzaklaştırma kararı çıkarılması talebiyle mahkemeye başvurduğu öğrenildi.

İddiaya göre Şener, İbrahim Kutluay’ın eve dönmesini engellemek için de hukuki yollara başvurdu, uzaklaştırma kararı çıkarılmasını talep etti.

“Açılmış boşanma davası yok” diyen ve ihanet haberlerine tedbir konmasını isteyen Kutluay’ın buna ne tepki vereceği merak konusu.

Demet Şener Burcu İbrahim Kutluay Burcu

Eşi İbrahim Kutluay için bir kez daha mahkemeye başvuran ve uzaklaştırma talep eden Demet Şener’in Yeni Astroloji Burcu Koç Yılan, doğum tarihi ise 11 Nisan 1977. Boşanma haberlerini yalanlayan ve ihanetin ise asılsız olduğunu iddia eden İbrahim Kutluay ise 7 Ocak 1974 doğumlu bir Oğlak Öküz Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın