Demet ve İbrahim Kutluay’ın Evliliğini O İsim Bitirdi

Demet Kutluay ve İbrahim Kutluay’ın boşanmasına neden olan isim gündeme bomba gibi düştü. İkilinin evliliğini bitiren kişinin 2012 yılında Murat Özyeğin’den ayrılan Edwina Hanım olduğu iddia edildi.

Demet Şener İbrahim Kutluay neden boşanıyor?

15 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan Demet Kutluay ve İbrahim Kutluay çiftinin boşanma nedeni gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre ünlü manken, cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden olan Murat Özyeğin’in eski eşi Edwina Hanım ile ünlü sporcunun yasak aşk yaşadığını öğrendi. Haberin ardından yıkılan Demet Şener, kendisini aldatan İbrahim Kutluay’a boşanma davası açtı.

Demet Şener boşanma nedeninin ihanet olduğunu doğruladı

15 yıllık eşi İbrahim Kutluay’ın ihaneti nedeniyle boşanma davası açtığı söylenen Demet Şener, Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar’da bu haberi doğrulayarak şöyle konuştu: “Boşanma kararını ben aldım. Çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz. Bugün defileye çıkacağım ve hiç kimsenin sorularını yanıtlamayacağım. İhanet haberlerini bana yalanladı, gerçekleri ben daha yeni öğrendim. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız.”
Demet Şener hangi burç
İbrahim Kutluay tarafından aldatıldığını ve bu nedenle boşanma davası açtığını doğrulayan Demet Şener’in Yeni Astroloji Burcu Koç Yılan, doğum tarihi ise 11 Nisan 1977. Elwina Hanım ile aşk yaşadığı iddia edilen İbrahim Kutluay ise 7 Ocak 1974 doğumlu bir Oğlak Öküz Burcu.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın