Ebru Gündeş ve Reza Zarrab Mal Varlığını Nasıl Paylaşacak?

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanma haberlerinin ardından, yüklü bir servete sahip olan ikilinin mal paylaşımını nasıl yapacağı merak konusu oldu.

Reza Zarrab servetini Ebru Gündeş'le nasıl bölüşecek

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab’ın boşanma haberi gündeme bomba gibi düştü. Ardından ikilinin mal varlığını nasıl paylaşacakları konuşulunca ünlü çiftin evliliklerine dair detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Amerika’da tutuklu bulunan Zarrab ve avukatı aracılığıyla boşanmak istediğini açıklayan Gündeş’in 2010 yılında evlilik sözleşmesi yaptığı, bu nedenle mal paylaşımında bulunmayacakları öğrenildi.

11 Şubat 2010’da evlenen çiftin nikah önce evlilik sözleşmesi imzaladığı ve bu nedenle mal paylaşımı yapmayacağı ortaya çıktı. Dolayısıyla Ebru Gündeş’in önümüzdeki günlerde açacağı boşanma davasında kendisi ve kızı Alara için hiçbir talepte bulunmayacağı bilgisine ulaşıldı.

Ebru Gündeş Reza Zarrab burcu

2010 yılında çiftin evlilik sözleşmesi yaptıklarına dair haberler çıkmış, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab ise iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

6 aydır Amerika’da tutuklu bulunan eşinden boşanmak istediğini açıklayan Ebru Gündeş’in Yeni Astroloji burcu Terazi Kaplan, doğum tarihi ise 12 Ekim 1974. 19 Mart’ta tutuklanan Reza Zarrab ise 12 Eylül 1983 doğumlu bir Başak Domuz Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın