Ebru Şallı “Arda Turan Şaşırdı, Sinirlendi!”

Ebru Şallı “Arda Turan Sorulara Çok Sinirlendi!” Ünlü Manken, Gazetecilerin Hakkında Çıkardığı Aşk Dedikodularına Karşı Sorduğu Soruları Bu Cevabıyla Yanıtladı!

Ebru Şallı Arda Turan ile aralarında çıkan aşk haberini son kez yanıtladı. “Arda benim gerçekten arkadaşım. Bir insanın özel alanına girilmesi üzücü. Arda da şaşırdı, sinirlendi. Biz iyi dostuz.”

Ebru Şallı Arda Turan ile aralarında çıkan aşk dedikodularından önce adı Cem Yılmaz’la anılıyordu. Ünlü manken Cem Yılmaz’la ilgili çıkan haberler hakkında yine sessizliğini korudu. Ebru Şallı Cem Yılmaz‘la ilgili sorulara kaçamak cevaplar vererek muhabirlerden uzaklaştı. İşte o diyalog;
Muhabirler, “Arda Turan‘la ilgili sorulara net cevap verdiniz. Ama ‘Cem Yılmaz’la birlikte değilim’ diyerek bizi yalanlamıyorsunuz” Muhabirin bu sorusu  üzerine gülümsemekle yetinen Şallı, kısa cevabıyla kendisini ele verdi.

Ebru Şallı Arda Turan

“Çok fenasınız, bir şey demiyorum size…”

Muhabirlerin “Sessiz kalmanızı ‘Evet’ olarak mı anlayalım?’ sorusu karşısında “Çok fenasınız, bir şey demiyorum size” diyerek uzaklaştı.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın