Ebru Şallı ve Arda Turan Arasında Şok Mesajlaşma!

Ebru Şallı ve Arda Turan’ın mesajlaşmaları sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Ardından ise Şallı hesaplarının hacklendiğini açıkladı.

Ebru Şallı ve Arda Turan aşk mı yaşıyor

Sinan Akçıl’ın şarkısını aşk dolu bir cümleyle paylaşmasının ardından Ebru Şallı’nın adı bu defa Barcelona’da forma giyen Arda Turan ile anılmaya başladı. İkilinin sosyal medya yazışmaları ortaya çıktı. Şallı, konuyla ilgili Instagram adresinden bir açıklama yaptı. Eski mankenin açıklamaları şu şekilde:

“Sosyal medya hesabım hacklenmiştir. Instagram’ı geri aldık fakat Twitter hala bende değil. Gün boyu benim ağzımdan bazı yazılar Twitter’dan yazıldı ve silindi. Bu benim yıllardır dişimle tırnağımla kurduğum kariyerimi yok etmeye yönelik bir saldırıdır. Bazı yazışmalar, isimler değiştirilerek sunuluyor. İki çocuk annesi bir kadın olarak hem takipçilerimden, hem beni seven ve güvenen hem de yıllardır beni tanıyan basın mensubu arkadaşlarımdan bu konuda hassasiyetli ve vicdanlı davranmalarını rica ediyorum. Saygılarımla”

Arda Turan ve Ebru Şallı arasında geçtiği iddia edilen diyaloglardan bazıları şu şekilde:

“ÖZLEDİM SENİ”

Arda Turan: Günaydın, özledim seni neredesin:)
Ebru Şallı: Yoldayım

Arda Turan: Hoşbulduk, ne zaman dönüyorsun:)
Ebru Şallı: Yarın akşam. Sen de pazartesi değil mi.
Arda Turan: Evet pazartesi sabah. Göremeyecek miyim seni:))

Arda Turan: Merak ettim, foto at çekimden:)
Ebru Şallı: Atıcam, güzel bir plaj burası. Bakalım nasıl olacak, atarım foto.
Arda Turan: İyi olur, sen her şeyin iyisini yaparsın. Kolay gelsin:)

Ebru Şallı hangi burç?

Ebru Şallı burcu

Arda Turan’la mesajlaşmaları sosyal medyanın gündemi haline gelen Ebru Şallı’nın Yeni Astroloji Burcu Oğlak Ejderha, doğum tarihi ise 15 Ocak 1977.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın