Evleneceğiniz İnsanı Tanıyın

Evlilik büyük olay. Sizi hayatın her anında anlayabilecek, ilk zorlukta bırakıp gitmeyecek birini bulmak zor görünebilir, ama siz ne aradığınızı bildiğinizde bu bir tık daha kolaylaşabilir. Sizce hayallerinizin insanı hangi burçtan olmalı?

Koç Burcu 

koc-burcu-evlilik
Evliliğin eğer bir kumandası varsa bu kesin Koç burcunun elindedir. Dominant bir karakterdir. Her zaman sert bir şekilde olmasa da ipleri elinde tutmak ister, bunun için şirinliklere başvurabilir.  Onun için tek sorun ilişkinin durgunlaşmasıdır. Bu yüzden heyecanı ve çekişmeyi seven biri ile mutluluğu yakalaması kolay olacaktır.  

Boğa Burcu

boga-burcu-evlilik
Sizin için evlilikte olmazsa olmaz iki temel şey sadakat ve güven… Sizin kurallarınızı benimseyecek bir eş arıyorsunuz. Aileye ve geleneklerine düşkün olan Boğa burçları çapkınlığa asla tahammül edemez. Saygısızlık ve kandırılmak da sizin “Olmaz.” dedikleriniz arasında. Anlayışlı bir partnerle ilişkiyi evliliğe götürebilirsiniz.

İkizler Burcu

ikizler-burcu-evlilik
İkizler burcunun ruh hali ve kararları çok değişken olduğu için sakin bir eş arayışınız şaşırtıcı değil. Ama partneriniz aynı zamanda sizin çılgın ve entelektüel karakterinize ayak uydurmak zorunda. Yani zor bir karışım istiyorsunuz. İsteklerinizi karşılamayan sorumsuz bir eşle evlenirseniz evlilik hayatınız uzun sürmeyebilir.

Yengeç Burcu

yengec-burcu-evlilik
Kırılgan yapınızla her zaman size anlayış gösterebilecek bir eş arıyorsunuz. Yengeç burçları ilişkilerde kavga olduğunda susup ortalığın durulmasını beklediğinden gergin bir ilişkiyi kaldıramaz. Evlilikte çocuklarınıza yanlış yapılmasını, sorumsuzluğu ve yalanı asla kaldıramıyorsunuz.

Aslan Burcu

aslan-burcu-evlilik
Bir Aslan burcuyla evlenmek onun otoritesini kabullenmeyi gerektirir. Hem eş olarak hem de ebeveyn olarak evlilikten beklentiniz, istek ve görüşlerinizin değer görmesi ve dinlenmesi. Eşiniz bakımlı, temiz ve dikkat çeken biri olmalıdır. Sorumsuzluk, dağınıklık ve saygısızlık evlilikte asla katlanamayacağınız şeylerdir.  

Başak Burcu

basak-burcu-evlilik
Çok zor beğendiğiniz için evliliğe genç yaşta karar vermeniz kolay değil. Tam olarak aradığı şeyi bulmayı bekleyen Başak burçları ince eleyip sık dokudukları için uzun zaman yalnız kalabilirler. Güven, sadakat, bakımlılık ve nezaket sizin için evlilikte her şey demek. Çabuk sinirlenen yapınız sebebiyle evliliğinizde bir şeylerin yolunda gitmediğini düşündüğünüzde kafanıza çok fazla şey takabilirsiniz.

Terazi Burcu

terazi-burcu-evlilik
Sizin için evlenmek özgürlüğünüzün kısıtlanmadığı bir durumda mümkün olabilir. Sizi bire bir anlayan bir eş arıyorsunuz. Terazi burçları zeki, entelektüel, onların istediklerini bilen, anlayışlı bir eşle çok iyi anlaşır. Empati kurup eşinizin isteklerini anlayabiliyorsunuz ve huzurlu, eğlenceli bir evlilik istiyorsunuz.

Akrep Burcu

akrep-burcu-evlilik
Sizin için duygusal ve anlaşabileceğiniz birini bulduğunuzda onun küçük kusurlarını görmezden gelebilirsiniz. Evlilikte tartışmalardan uzak durmayı tercih edersiniz. Zaman zaman ilişkide kıskanç ve bencil olabilen Akrep burçları cinsel hayata çok önem verir. Evlilikte sırlar ve şüpheli tavırlar asla kabul edemeyeceğiniz şeyler arasındadır.

Yay Burcu

yay-burcu-evlilik
Siz kültürlü, nasıl davranacağını bilen, sizi boğmayacak bir eş arıyorsunuz. Eğlenceli ve maceralı bir evlilik hayatı beklediğiniz için eşinizle sık sık seyahat edebilirsiniz. Yay burçlarının ön yargılı ve kısıtlayıcı birini asla kabul etmesi beklenemez. Monoton ve stresli bir evlilik asla size göre değildir.

Oğlak Burcu

oglak-burcu-evlilik
Oğlak burcu biriyle evlilik düşünenler güven yoksa bu işin olmayacağını baştan kabul etmeliler. Sizin için her şeyden önce mantıklı ve güvenebileceğiniz bir partnerle evliliğe gidilebilir. Kendine yetebilen ve ayaklarının üstüne basan biriyle  evlilik düşünebilirsiniz. Stresli yapınız cinselliği ikinci plana atmanıza neden oluyor.

Kova Burcu

kova-burcu-evlilik
Size aşkınızı ortaya çıkaracak bir eş gerekiyor. Akıllı ve merhametli biriyle uzun süreli birlikteliği evliliğe dönüştürebilirsiniz. Evlilikte Kova burçları önce eşleriyle arkadaş olmak isterler. Doğaya, hayvanlara ve diğer insanlara saygılı  biriyle evlenebilirsiniz. Dünya görüşlerinizin uymadığı biriyle evlilik yürütmeniz çok zor bir durum.

Balık Burcu

balik-burcu-evlilik
Aşırı romantik ruh halinizi anlayabilecek ve buna uyum sağlayabilecek bir eş arıyorsunuz. Evlilikte aşırı fedakarsınız ve özel günleri çok önemsiyorsunuz. Kendisine benzeyen birini arayan Balık burçlarının çok farklı karakterle savaşacak gücü yoktur. Sizin için yaptığınız fedakarlıkların fark edilmesi, hak ettiğiniz değerin verilmesi her şeyden önemlidir.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın