FLAŞ! Orhan Gencebay ve Sevim Emre Kaza Geçirdi

Arabesk müziğinin kralı Orhan Gencebay ve eşi Sevim Emre, Ankara yolunda trafik kazası geçirdi.

Orhan Gencebay Sevim Emre trafik kazası geçirdi

Orhan Gencebay ve hayat arkadaşı Sevim Emre’nin Ankara yolunda seyir halindeyken trafik kazası geçirdiği ve durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Olayın hemen ardından Renkli Sayfalar canlı yayınına bağlanan Sevim Emre 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu’na katılmak için Ankara’ya giderken kazayı geçirdiklerini ve kazadan kıl payı kurtulduklarını ifade etti.

Sevim Emre usta sanatçı Orhan Gencebay ile yaptıkları kazayı şöyle anlattı: “Cumhuriyet Resepsiyonu için Ankara’ya giderken, şoförümüz bir tırın hızla arkamızdan geldiğini söyledi. Kısa süre sonra hızla gelen tır bizi sollamak istedi ve aniden önümüze kırdı, ben çığlık attım şoför direksiyonu kırdı ve bariyerlere çarparak yolun diğer tarafına geçtik. Oldukça önemli bir kaza atlattık. Bariyerlere çarptık ve yolun diğer tarafına geçtik. Orhan Gencebay’ın da sağlık durumu iyi ikimizde iyiyiz ucuz atlattık. Hayat bir an meselesi… Yarın yok diye düşünüyorum hep. Çok ciddi bir kazaydı ve kurtulamayabilirdik. Panikle bir çığlık attım, Orhan elimi tuttu ve beni rahatlatmaya çalıştı.”

Eşi Sevim Emre ile beraber Ankara yolunda ciddi bir kaza atlatan Orhan Gencebay’ın Yeni Astroloji Burcu Aslan Maymun, doğum tarihi 4 Ağustos 1944.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın