Futbol Takımlarının Burçları

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor, Bursaspor, Adanaspor, Başak şehir futbol takımlarının burçları nedir? Hangi takım hangi burç? Merak ediyorsanız işte size futbol takımlarının kuruluş tarihlerine göre burçları ve özellikleri

Futbol Takımlarının Burçları, Mottoları ve Özellikleri

Fenerbahçe Hangi Burç?

Fenerbahçe hangi burç13 Mayıs 1907 yılında kurulan Fenerbahçe’nin burcu Boğa. Yeni astroloji burcu ise Boğa Keçi. Yeni Astroloji burcunun özelliğine göre Fenerbahçe takım olarak tembelliği eğilimli olan bu nedenle harekete geçmek için sürekli teşvik edilmesi gereken bir özelliğe sahip. Aynı zamanda pratik yönü bir o kadar gelişmiş olan Fenerbahçe, inatçı ve sabırlı olmasıyla da biliniyor. Boğa Keçi burcu olan Fenerbahçe’nin mottosu “sahip olurum, güvenirim”.

Beşiktaş Hangi Burç?

Beşiktaş hangi burç19 Mart 1903 yılında kurulan Beşiktaş’ın burcu Balık. Yeni astroloji burcu ise Balık Tavşan. Yeni astroloji burcuna göre Beşiktaş takım olarak tedbiri elden bırakmayan, sakin, yeterince çalışan bu nedenle çok hırslı olmayan bir özelliğe sahip. Ayrıca imaja ve bulundukları mevkie duyarlı davranan Beşiktaş, karmaşadan uzak bir takım olma özelliğini gösteriyor. Balık Tavşan burcu olan Galatasaray’ın mottosu “inanırım, gözlemlerim”.

Galatasaray Hangi Burç?

Galatasaray hangi burç1 Ekim 1905 yılında kurulan Galatasaray’ın burcu Terazi. Yeni astroloji burcu ise Terazi/Yılan. Yeni astroloji burcuna göre karamsarlığı ön planda olan Galatasaray, rekabete girmekten hoşlanmayan ancak liderliği elinde tutmak isteyen, duygusal yapısı ağır basan bir takım. Yılan burcu özelliğinin de etkisiyle maddi konularda başarılı olamayan Galatasaray, her konuda ince eleyip sık dokuyan ve bir o kadar da karamsar bir özelliğe sahip. Terazi Yılan burcu olan Galatasaray’ın mottosu “dengelerim, sezerim.”

Trabzonspor Hangi Burç?

Trabzonspor hangi burçKuruluş tarihi 2 Ağustos 1967 olan Trabzonspor’un burcu Aslan, Yeni Astroloji burcu ise Aslan Keçi olarak biliniyor. Mücadeleden yılmayan özelliğe sahip olan Trabzonspor enerjik ve inatçı yapısıyla ön plana çıkıyor. Aslan Keçi burcu olan Trabzonspor’un mottosu “yaparım, güvenirim”.

Bursaspor Hangi Burç?

Bursaspor hangi burç1 Haziran 1963 yılında kurulan Bursaspor’un burcu İkizler, yeni astroloji burcu ise İkizler Tavşan. Amacına ulaşmak için her şeyi yapan Bursaspor, tez canlılığı, kibirliliği, kendini üstün görme özelliği ile ön plana çıkıyor. İkizler Tavşan burcu olan Bursaspor’un mottosu “düşünürüm, gözlemlerim”.

Başakşehirspor Hangi Burç?

Başakşehirspor hangi burç2 yıl önce 4 Haziran 2014 yılında kurulan Başakşehir’in burcu İkizler. Yeni Astroloji burcu ise İkizler At. Çetin mücadelelerden yılmayan İkizler At burcu olan Medipol Başakşehir’in mottosu “düşünürüm, isterim.”

Adanaspor Hangi Burç?

Adanaspor hangi burç23 Ocak 1954 yılında kurulan Adanaspor’un burcu Kova. Yeni Astroloji burcu ise Kova Yılan. Mottosu “bilirim, sezerim” olan Kova Yılan burcu olan Adanaspor, otoriteyi sevmeyen, enerjisi yüksek, elde edemediklerini sorun etmeyen bir takım olma özelliğine sahip.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın