Futbolcu Aykut Demir’in İlginç Düğün Töreni

Aykut Demir’in İlginç Düğün Töreninde Neler Yaşandı? Futbolcu Aykut Demir dünyaevine girdi! Düğünü Gelinsiz yapan Aykut Demir’in Düğün Töreni Bir hayli ilginç! İşte Aykut Demir’in Düğününden İlginç Detaylar…

Trabzonsporlu Aykut Demir dün dünyaevine girdi. Düğünün en ilginç detayı ise gelinin düğününde olmamasıydı. Aykut Demir kimle evlendi merak konusu…

Aykut Demir düğün

Aykut Demir’in düğününden ilginç detaylar:

Aykut Demir düğün salonuna mehteran takımı eşliğinde tek başına geldi. Salonda üç hilalli yeşil bayrak ile kelime-i tevhid bayrağı dikkat çeken diğer unsurlardandı. 28 yaşındaki futbolcu tek başına geldiği salonda onun için özel yaptırılan tahta oturdu. İlahiler okunan düğünde medyaya yansıyan fotoğraflarda dikkat çeken en önemli unsurun gelinin olmamasıydı. Aykut Demir kimle evlendiği konusunda bilgi vermedi!

 

Hürriyet’te yer alan habere göre, Aykut Demir’in düğününe Osmanlıspor ve Trabzonspor’dan futbolcu arkadaşları da katıldı.

Aykut Demir kimdir?

Muhammet Aykut Demir 22 Ekim 1988 doğumlu Türk futbolcu. Süper Lig ekiplerinden Osmanlıspor’da kiralık olarak forma giymektedir.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın