Gülümseten Hediyelerle O’nu Şımartın!

Hediye seçmek için saatlerce düşünmenize gerek olmasa, hemen ne alacağınıza karar verseniz süper olmaz mıydı? “Acaba ne alsam onun ayaklarını yerden keserim?” diye düşünüyorsanız işte sevdiklerinizin burçlarına göre pratik hediye önerileri…

 Koç Burcu

Bir Koç burcu için gösteriş gerçekten çok önemlidir. Kırmızı, sarı, yeşil gibi canlı renklerden oluşan eldiven, şapka, küpe ve iç çamaşırlarıyla o’nu şımartmak hiç de zor değil.

koc burc hediye

Boğa Burcu

Boğa burcu zevkine düşkün olduğu için aldığınız hediyeyi kolay kolay beğenmeyecektir. En iyisi bir hediye çeki alın ve kararı o’na bırakın.

boga burc hediye

İkizler Burcu

Bu eğlenceli tipe “Ne alacağım?” diye çok düşünüp durmayın.  Hemen hemen her şeyden mutlu olur. Renkli sosyal hayatlarına yakışan baskılı tişörtler, küçük ve ilginç biblolar, modern deri aksesuarlar tam İkizler burcuna göre.

ikizler burc hediye burc hediye

Yengeç Burcu

En belirgin özelliği evcimenlik olan Yengeç burcu insanına hediye düşünüyorsanız evlerine bir şeyler almalısınız. Şamdan, kokulu mum, biblo gibi hediyelerden çok hoşlanır.

yengec burc hediye

Aslan Burcu

Gösteriş ve ihtişamdan hoşlanan Aslan burçlarına hediye alırken biraz paraya kıymanız gerekebilir. Kaliteli kıyafetler, pırlanta takılar ya da deri aksesuarlar o’nu mutlu edecektir.

aslan burc hediye

Başak Burcu

Detaycı ve titiz başak burcu insanına hediye alacaksanız cilt bakım ve temizlik ürünleri, losyonlar ve çiçek kokulu parfümleri tercih edebilirsiniz.

basak burc hediye

Terazi Burcu

Sanattan hoşlanan egzotik Terazi burçları için değişik ev dekorasyon ürünleri düşünebilirsiniz. Sanatsal tablolar,şık takı ve aksesuarlar terazi insanına en uygun hediyeler arasında…

terazi burc hediye

Akrep Burcu

Akrep burcu insanı seçicidir. O’na hediye alırken ne alacağınızı değil ne renk alacağınıza dikkat edin. Kırmızı ve siyah renkte giyinmekten hoşlanan bu seksi kişilere iç çamaşırı, kazak ya da bluz alarak o’nu mutlu edebilirsiniz.

akrep burc hediye

Yay Burcu

Esprili Yay burçları için eğlenceli hediyeler düşünebilirsiniz. Yavru köpek, peçetelikler, mavi ya da mor renkte kıyafetler alarak bir Yay’ı mutlu etmek hiç de zor değil.

yay burcu hediye

Oğlak Burcu

Düzenli hayatı seven kararlı ve tutarlı Oğlak burcu insanlarına ofis malzemeleri, giyim tarzlarına uygun kıyafetler ve kullanışlı olabilecek her şey uygun hediyelerdir.

oglak burc hediye1

Kova Burcu

Entelektüel ve zeki Kova burcu insanına bilgisayar oyunları, elektronik eşyalar, teleskop, mp3 çalar, değişik renklerde farklı tasarımlarda telefon gibi hediyeler alarak, o’nu çok mutlu edebilirsiniz.

kova burc hediye

Balık Burcu

Romantik ve duygusal Balık burcu insanına estetik bir şeyler almalısınız. Saten iç çamaşırları, sevimli oyuncak ayılar, çikolatalar, parfüm, sabunlar, kokulu mumlar, sanatsal kitaplar, sevdiği müzik cdleri, desenli kupalar tam onlara göre…

balik burc hediye

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın