Hadise Hakan Sabancı Aşk İddialarını Yanıtladı!

Hadise Hakan Sabancı Aşk Dedikodularını Yanıtladı! Hadise Hakan Sabancı Arasındaki Yakınlaşmanın Sebebi Neydi? Hadise Açıkladı…

Hadise Hakan Sabancı

Hadise Hakan Sabancı ile aralarında çıkan aşk dedikodularına konuk olduğu bir magazin programında açıklık getirdi. Hadise ve Hakan Sabancı arasında çıkan aşk dedikodularına Sabancı Ailesi nasıl baktı? Hakan Sabancı Neslişah Alkoçları unutabildi mi? Akıllarda bu sorular dolaşırken Hadise katıldığı bir magazin programında konuya açıklık getirdi.

Arzu – Ömer Sabancı çiftinin küçük oğlu Hakan Sabancı ile Hadise arasında aşk dedikodu çıkmış ve tüm gündemi değiştirmişti. Hakan Sabancı ve Hadise Kadıköy Drone isimli mekandan birlikte ayrılmışlardı ve dedikodunun fitilini ateşlemişlerdi. Gazetecilerden kaçmaya çalışırken yakalanan Hadise ve Hakan Sabancı’nın yaklaşık bir aydır birlikte olduğu dedikodusu da kulislerde konuşuluyor.

HADİSE’den o iddialara Yanıt;

Hadise, Hakan Sabancı ile arasında çıkan aşk dedikodularına  Duymayan Kalmasın programına gönderdiği mesajla yanıt verdi. Hadise Hakan Sabancı ile aralarında aşk olmadığını şu ifadeleri kullanarak açıkladı “Arkadaş grubumuzla yemek yedik, bu yemekte Hakan Sabancı vardı. Çıkışta onun aracıyla gitme sebebimse, geceye arabamla katılmadığım için Hakan Sabancı’nın bana yaptığı bir jestten ibaret. Beni aracıyla eve bıraktı. Olay bundan ibaret aramızda bir aşk yok.”

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın