Hamile Kadını Darp Eden Saldırgan Serbest Kalınca

Hamile Kadını Darp Eden Saldırgan Serbest Kalınca Ünlüler Tepki Gösterdi! Manisa’da Spor Yaparken Darp Edlilen Ebru Tireli’ye Saldıran Mehmet T. Serbest Bırakıldı! Ünlüler bu karar bakın nasıl tepki gösterdi!

Hamile Kadına Manisa’nın Turgutlu ilçesinde geçtiğimiz günlerde darp eden Mehmet T. serbest bırakıldı. Mehmet T. nin serbest bırakılma kararına ünlüler isyan etti.

Hamile Kadına şiddet

Ebru Tireli geçtiğimiz günlerde spor yapmak için Manisa’nın Turgutlu ilçesinde spor yapmak için parka gitmiş orada Mehmet T.nin saldırısına uğramıştı. Hamile Kadına yapılan bu saldırı tüm Türkiye’yi ayağa kaldırmış ve Aile ve Sosyal politikalar Bakanlığına kadar olay yansımıştı. Olayın birebir takipçisi olunacağı ve saldırganın en ağır cezayı alması için uğraşacağını söyleyen devlet büyükleri ünlü isimlerin ve bir çok kadın hakları savunucusu kuruluşun içini ferahlatmıştı. Ancak bugün öğle saatlerinde Mehmet T.nin serbest bırakıldığı öğrenildi. Ebru Tireli‘ye yapılan bu saldırı sonrası birçok ünlü isim ayaklanmış ve saldırganın serbest kalmasına sert bir dille tepkilerini dile getirmişlerdi.

Hamile Kadını Darp Eden Mehmet T.nin Serbets Kalmasından Sonra Ünlü İsimler İsyan Etti!

Mehmet T. suçlamaları kabul etmedi ve bugün serbest bırakıldı. Yaşanan bu talihsiz olay karşısında ünlü isimler tepkilerini sosyal medya üzerinden dile getirdi.  Bu isimlerden biri de Fatih Tezcan,

Fatih Tezcan:

Ebru Tireli’ye saldıran şahıs da serbest… Kanun maddesi değiştirilmeli… Bu ‘ideolojik saldırı’lar kişiye değil, ülke huzuruna yapılıyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın