Hayat Şarkısı Son Fragman ile İzleyiciyi…

Hayat Şarkısı Son Fragmanını Dün Akşam Yayınladı! Hayat Şarkısı’nın Son Fragmanında İzleyiciyi Bir Sürpriz mi Bekliyor? Hülya Bebeğini mi Düşürecek?

Hayat Şarkısı son fragmanını dün yayınladığı bölümden hemen sonra izleyicisiyle paylaştı. Hayat Şarkısının son fragmanı izleyicinin aklına bir sürü soruyu beraberinde getirdi. Hayat Şarkısının son fragmanında neler oluyor?

Hayat Şarkısı son fragmanı dün izleyiciyle buluştu! Peki Hayat Şarkısı 32. Bölümde izleyici hangi sürprizlerle karşılaşacak?

Hayat Şarkısı son fragmanında dün gece izleyici Hülya’nın ablası Melekle tartıştığı sahneye şahit oldu. Melek ve Hülya’nın arası iyice açılacak ve iki kardeş birbirine nefret duygusunu taşımaya başlayacağa benziyor.  Her yayınlanan bölümünde yeni bir atraksiyon yaşayan Hülya dizinin son fragmanında izlenilene göre bebeğini düşüreceğe benziyor. Fragmanda karnına bir anda ağrı saplanan Hülya yeni bölümde bakalım neler yaşayacak?

Büyük Hesaplaşma Başlıyor!

Hülya ablası Meleğe yaptıkları kötülüklerin cezasını çekeceğini söylüyor. Ablası Melek ise içinden kötülüğün nasıl yapıldığını göreceksin diyor. Hülya bu dizinin aşık ama kötülük yaparken sevimli imajı çizen karakteri. Dizinin yeni bölümünde nefesler tutulacak gibi. Asıl kötülüğü ve kötüyü Melek’de mi göreceğiz?

Baş rollerinde Burcu Biricik, Birkan Sokullu,’nun oynadığı KanalD’de yayımlanan Hayat Şarkısı’nın son fragmanı:

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın