Kadir İnanır Eşi Julide Kural’a Jest Yaptı

Kadir İnanır eşi Julide Kural’ın Martı oyununu izlemeye giderek eşine jest yaptı. Kadir İnanır oyun çıkışında basın mensuplarının sorularına bakın ne yanıt verdi!

Kadir İnanır eşi Julide Kural‘ı Martı oyununu izlemek için ziyarete gitti. Oyun çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kadir İnanır “Anadolu’yu gezdim. Memleket sorunlarıyla ilgili toplantılara katılıyorum” dedi.

Kadir İnanır’ın eşi Julide Kural kimdir?

Kadir İnanır’ın eşi Julide Kural İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünü ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirmiş mesleki kariyerine oyuncu olarak devam etmiştir. Julide Kural 1 Ocak 1965 doğumlu Oğlak Ejderha burcu. 1991, 1193, 1996 yıllarında En İyi Kadın Oyuncu ödüllerine layık görülen Kadir İnanır’ın eşi Julide Kural hanım aynı zamanda 1986 yılında Çalışıkuşu filmin’de de oynamış.

Kadir İnanır Evli mi?

Kadir İnanır evli mi?” Bu soru Yediden yetmişe herkesin aklında var. Kadir İnanır evli değil. Kadir İnanır’ın eşi olarak basında yer alan Julide Kural ile Kadir İnanır aslında resmi olarak nikahlı değiller. Ancak hayatı birlikte paylaştıkları için Kadir İnanır ve Julide Kural eş, hayat arkadaşı, sevgili olarak yazılıyorlar.

Kadir İnanır eşi Julide Kural’ın Yeni Astroloji Burçları:

Kadir İnanır ise 15 Nisan 1949 doğumlu Koç  Öküz burcu. Julide Kural 1 Ocak 1965 doğumlu Oğlak Ejderha burcu.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın