Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç

Doğum gününde sosyal medyanın gündemine oturan Karadeniz’in Şair Ceketli Çocuğu Kazım Koyuncu’nun, Akrep Burcu olduğunu biliyor musunuz?

Kazım Koyuncu'nun hangi burç olduğunu biliyor musunuz

33 yaşında akciğer kanseri nedeniyle hayatını kaybeden Karadeniz’in asi çocuğu Kazı Koyuncu 7 Kasım doğumlu bir Akrep Burcu. Peki, genç yaşında ölümle tanışan ve kısa sürede halkının hakları için savaşan bur  derin burcun Çin burcunu biliyor musunuz? Hemen söyleyelim! Kazım Koyuncu Akrep Burcu olduğu kadar, 1971 doğumlu bir Domuz Burcu.

Kazım Koyuncu burcuna göre nasıl biri

Kazım Koyuncu doğum gününde anıldı

Yaşasaydı bugün 45. yaşını kutlayacak olan Kazım Koyuncu’nun Yeni Astroloji Burcu Akrep Domuz. Şair ceketli çocuk, halkının hakları için savaşırken ya da geleneksel Karadeniz müziğini, Rock’n’Roll ile sentezlerken bile burcunun özelliğini yansıtıyordu. O yalandan nefret eden, herkesin eşit haklarda yaşamasını isteyen, azimli ve enerjik biriydi, topluma bıraktığı o derin iz ise doğum gününde bile kendini göstermeye devam ediyor.

Kazım Koyuncu kimdir?

Karadeniz’in rock şarkıcısı Kazım Koyuncu, 7 Kazım 1971 tarihinde Artvin’de doğdu. Geleneksel Karadeniz müziği ile Rock’n’Roll müziği sentezleyerek kendi tarzını yaratan Laz müzisyen, 25 Haziran 2005’te, 33 yaşında akciğer kanserinden vefat etti.

Blake Lively'den eşi Ryan Reynolds'a sürpriz doğum günü
Blake Lively’den Eşi Ryan Reynolds’a Sürpriz Doğum Günü
Yakın Markaj
  
Blake Lively, eşi Ryan Reynolds'ın 40'ıncı doğum günü için romantik bir sürpriz hazırladı. Dünyaca ünlü oyuncu ...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın