Kısmetse Olur Adnan ve Didem Ayrılıyor!

Kısmetse Olur Adnan ve Didem Çifti Ayrılık Kararı Alıyor! Final Akşamı Adnan ve Didem Ayrılık Kararı Alıyor ve Favori Gelin Adayı Didem Ayrılık Kararı Sonrası Bayılıyor! Didem ve Adnan Ayrıldı mı? ADDİD Çifti Tekrar Barışacak mı?

Kısmetse Olur programının favori çifti Adnan ve Didem Ayrılık Kararı aldı!

Adnan Didem Kısmetse Olur

Kısmetse Olur programının favori çifti Adnan ve Didem Final gecesi ayrılıklarını açıklıyor. Favori çiftin ayrılık kararını açıklamasından sonra favori gelin adayı Didem fenalaşıyor. Kısmetse Olur programı bu haftaki final gecesinde şok ayrılıklar yaşıyor. Evde üç favori çift varken Aycan ve Onur ilişkilerine devam ediyor.

Kanal D’nin reyting rekoru kıran programı Kısmetse Olur bu haftaki final gecesinde şok ayrılıklara sahne olacak. Programın jeneriğinde yayınlanan ardı ardına gelen ayrılık kararları seyirciyi şoka uğratacak. Yarışmanın favori çiftlerinden olan Gökhan Rabia ve Adnan Didem çifti ayrılık kararlarını açıklıyor. Favori gelin adayı Didem ayrılık kararının ardından yüzüğünü çıkarıyor ve fenalaşıyor. Adnan’ın Didem’i hemen kucağını almasıyla sağlık ekipleri Didem’e müdahale ediyor. Çift ilişkilerini toparlayabilecek mi? Adnan ve Didem ayrılacak mı? Akıllarda soru işareti olarak kaldı.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın