Kova Domuz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Kova Domuz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Kova Domuz Burcu genel özellikleri

İşte hem Kova hem de Domuz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Bilirim, adam ederim

Elementleri: Hava, Satürn – Uranüs, Sabit / Negatif, Su, Yin

Kova Domuz Burcu genel özellikleri

Hantal olabilen, içinden geldiği gibi davranan, haksızlığa direnen, tutkularının peşinden giden, egoist, arkadaş çevresi geniş, pot kıran, düşüncesiz davranan, sevimli, biraz ilginç, zafere ulaşan, görkemli bir iz bırakmak isteyen, kaygısız, ihtişam ve alkışlar içinde olan, vaaz veren, insanları sıkan, sıklıkla ön planda olmaya çalışan, patronluk taslayan, cana yakın, dostça, tavsiyeleri can kulağıyla dinleyen, karizmatik, hoşnut etmeyi bilen, düşüncesiz, umursamaz, pozitif sonuçlarla karşılaşan.

Kova Domuz Burcu aşk hayatı

İlgisiz olsalar bile ilgili görünen, ilgisini aleni bir biçimde belli eden, sadakatli pek olamayan, duygusal gibi görünen, yatakta iltifata devam eden, süslü laflar eden, mükemmel bir yardımcı arayan, arzularının esiri olmayan, önemsenmek için çaba harcayan, iyi sevgili, başkalarının düşüncesiyle ilgilenmeyen.

Kova Domuz Burcu ev ve aile hayatı

Görkemli bir ev tercih eden, evinde çalışma odası tercih eden, şehir yaşamından uzaklaşamayan, ebeveyn olarak otoriter, öneri verme konusunda kaygılı, çocuklarına aşırı ilgili ve alakalı, danışman konumunda olabilen.

Kova Domuz Burcu iş hayatı

Kariyer ve yükseliş konusunda seçilmiş kişiler, bolluk içinde yaşamak isteyen, azla yetinmeyen, zekice hareket eden, ne istediğini bilen, tuttuğunu koparan, patron konumunda olan, çalışan olarak bile yönetmek isteyen, olayları anlaşılır hale getiren, varlıklı ve parmakla gösterilen biri olmak isteyen, tozu dumana katan.

Kova Fare Burcu Özellikleri
Kova Öküz Burcu Özellikleri
Kova Kaplan Burcu Özellikleri

Kova Tavşan Burcu Özellikleri
Kova Ejderha Burcu Özellikleri
Kova Yılan Burcu Özellikleri
Kova At Burcu Özellikleri
Kova Keçi Burcu Özellikleri
Kova Maymun Burcu Özellikleri
Kova Horoz Burcu Özellikleri
Kova Köpek Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın