Kova Maymun Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Kova Maymun Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Kova Maymun Burcu genel özellikleri

İşte hem Kova hem de Maymun Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Bilirim, planlarım

Elementleri: Hava, Satürn – Uranüs, Sabit / Pozitif, Metal, Yin

Kova Maymun Burcu genel özellikleri

Geniş, derinliğe sahip, konuşmaları agresif olabilen, kelimeleri mükemmel kullanan, mantıklı, toplumsal gelişmelere ve olaylara duyarlı, samimi olmaya çalışan, arkadaşlarını idare edebilen, insan davranışlarını inceleyen, imkansız olanı başarmak isteyen, güçlü, çalışkan, çok yönlü, icraatların insanı, insanlığın gelişimine her şeyden önem veren, etkin olduğu zaman mutlu olan, istekli, soğukkanlı, kontrollü, dayanıklı, başarı için yaşayan, risk alan, büyük hedefler hayal eden, korkusuz, akıllı, kendine güveneni taktikler üreten, her konuda anlaşma bulmaya çalışan.

Kova Maymun Burcu aşk hayatı

Karmaşadan hoşlanmayan, aşka ihtiyaç duyan, yükünü paylaşacak birini isteyen, büyük bir gönül ilişkisine ihtiyaç duymayan, sadık olmayan, eğlencesine takılan, rahatlık ve idarecilik arayan, meşgul, güzel olanı seven, nitelikleriyle ilgilenen.

Kova Maymun Burcu ev ve aile hayatı

Evi ölçülü, kullanışlı, gösterişten uzak olan, geleneksel olmayan, dekor konusunda modern, kullanışlı olma eğiliminde, ebeveyn olarak sorumluluk sahibi, samimi, ciddi, çocukları için büyük hevesleri olan, yeteneklerini kullanmasını öğreten, duygularını gizleyen, iyi konuşarak iletişim kuran.

Kova Maymun Burcu iş hayatı

Tarih, edebiyat, hukuk, gazetecilik ve sinema alanlarında yetenekli, özünde akılcı, bağımsız, mantıklı başlangıçlar yapan, ödenek arayan, mükemmel bir patron, sevecen, saygı duyulan, ilginç, paraya değer veren, işleri tek büyütmek isteyen, etrafını büyük projelerle kuşatan.

 

Kova Fare Burcu Özellikleri
Kova Öküz Burcu Özellikleri
Kova Kaplan Burcu Özellikleri

Kova Tavşan Burcu Özellikleri
Kova Ejderha Burcu Özellikleri
Kova Yılan Burcu Özellikleri
Kova At Burcu Özellikleri
Kova Keçi Burcu Özellikleri
Kova Horoz Burcu Özellikleri
Kova Köpek Burcu Özellikleri
Kova Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın