Levent Üzümcü ve Ebru Tuay Üzümcü Neden Ayrıldı?

Levent Üzümcü ve Ebru Tuay Üzümcü Çifti Sessiz Sedasız Boşandı…

Ebru Tuay Üzümcü ve Levent Üzümcü geçtiğimiz Kasım ayında 20 yıllık evliliklerini bitirme kararı almış. Bugün magazin gündemine bomba gibi düşen olay hakkında sessizliğini koruyan ünlü çiftin  Ada ile Batu adında iki çocukları var.

Levent Üzümcü Ebru Tuay Üzümcü Boşandı mı

Levent Üzümcü ve Ebru Tuay Üzümcü Boşandı mı?

20 yıllık evliliklerini geçtiğimiz Kasım ayında tek celsede bitiren Levent Üzümcü ve Ebru Tuay Üzümcü‘nün çocukları için sık sık buluştuğu söyleniyor.

Dostça ayrılan ve anlaşmalı olarak boşanan çift yıpratıcı haberlerden uzak kalmak istediği için boşandıklarını gizledikleri söylentiler arasında…

Levent üzümcü’nün Eşi Ebru Tuay Üzümcü Kimdir?

1973 doğumlu Ebru Tuay Üzümcü Marmara Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Mezunu. Mezun olduktan sonra Doğan Cüceloğlu’nun kişisel asistanlığını yapan Ebru Tuay Üzümcü. İnsan İnsana adlı şirketin kurucularından oldu. Cüceloğlu’nun bursu ile ABD’de Kaliforniya Eyalet Üniversitesi, Fullerton kampüsünde aile ve evlilik terapileri konusunda lisans üstü eğitim aldı. Yine Kaliforniya’da şiddete maruz kalmış kadın ve çocuklarla çalıştı ve aile içi şiddet konusunda uzmanlık eğitimi aldı.

TRT Okul kanalında yayınlanan “Kendimi Tanıyorum” adlı kişisel gelişim programını hazırlayıp sunmuştur. Karşı Gazetesinde, İnsana Dair adlı köşeyi yazmıştır.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın