Lindsay Lohan’ın Bodrum’da Parmağı Kopuyordu

Lindsay Lohan, Türkiye seyahati sırasında Bodrum’da çıktığı tekne gezisinde parmağını kaybediyordu.

Lindsay Lohan'ın parmağının yarısı koptu

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Lindsay Lohan’ın Bodrum’da çıktığı tekne gezisinde parmağı kopuyordu. Bir süre önce Türkiye’de Suriyeli bir aileyi ziyarete gelen ünlü oyuncu ülkesine döndükten sonra kaza geçirdiğini açıkladı. Yer bildirmeyen Lohan’ın bu büyük kazayı Türkiye’de geçirdiği konuşuluyor.

Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla başına gelenleri anlatan Lindsay Lohan, TMZ.com’un haberine göre, Türkiye’de çıktığı tekne gezisinde parmağını çıpanın halatına kaptırdı. Parmağının bir kısmı kopan Lindsay Lohan’ın kopan parçası bulundu ve yerine dikildi.

Lindsay Lohan Instagram kopan parmağı

Yaşadığı sancılı süreci Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu “Neredeyse parmağımı kaybediyordum. Evet, aslında parmağımın yarısını kaybettim. Ama Tanrı’ya şükür kopan parçayı bulduk ve operasyonla yerine dikildi. Çok kötü acıyor.” dedi.

Lindsay Lohan bu kazanın nerede başına geldiğini açıklamadı ama bazı kaynaklar olayın Lohan’ın Türkiye seyahati sırasında Bodrum’da çıktığı bir tekne gezintisinde başına geldiğini söyledi.

Bodrum’da çıktığı bir tekne gezisinde parmağının yarısını kaybeden Lindsay Lohan’ın Yeni Astroloji burcu Yengeç Kaplan. Yıldız oyuncunun doğum tarihi ise 2 Temmuz 1986.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın