Mahsun Kırmızıgül’ün Son Filmi Geliyor!

Mahsun Kırmızıgül Sır Gibi Sakladığı Son Filmi “Vezir Parmağı” ile İddialı Geliyor! Mahsun Kırmızıgül’ün Son Filmi Vezir Parmağı Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Filmin Vizyon Tarihi Ne zaman?

Mahsun Kırmızıgül son filmi Vezir Parmağı’nın fragmanı yayımlandı. Mahsun Kırmızıgül son filminde ilginç bir konuyu ele almış. Mahsun Kırmızıgül’ün son filminin konusu; Osmanlı İmparatorluğu döneminde beş farklı bölgeden, beş farklı kültüre ve coğrafyaya ait hamalların savaşa gittiklerini zannederken bambaşka bir maceranın içine düşmelerini ele alıyor.

Mahsun Kırmızıgül Son Filminin Oyuncu Kadrosu Çok Güçlü!

64 kişilik ana kadroya sahip olan Mahsun Kırmızıgül’ün son filminde oynayan bazı oyuncular ise şöyle; Ali Sürmeli, Yasemin Yalçın, Ece Uslu, Peker Açıkalın, Gülben Ergen.  

Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi Vezir Parmağı’nın fragmanı yayınlandı!

25 Ocak 2017’de vizyona girecek olan Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi Vezir Parmağı’nın fragmanı filmin eğlenceli ve duygusal olduğunu bizlere kısaca özetliyor…

Vezir Parmağı Fragman:

Kapadokya’da çekimleri devam eden Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi Vezir Parmağı’nın çekimi sırasında  bol bol eğlenen oyuncular backstage yayınlamayıda unutmadı.

Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi olan Vezir parmağı hangi sinemalarda?

Vezir Parmağı hangi sinemalarda? Bu sorunun cevabını en kısa sürede sitemizden bulabileceksiniz.

Vezir Parmağı seansları?

Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi Vezir Parmağı’nın seansları ve hangi sinemalarda yayınlanacağı bilgisini kısa bir süre sonra sitemizde yayınlayacağız.

Vezir Parmağı Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi Vezir Parmağı 25 Ocak 2017’de vizyona girecek.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın