Mannequin Challenge Nedir? Duydunuz mu?

Mannequin Challenge Nedir? Mannequin Challenge Nasıl Yapılır?Zamanı Durdurmaya ve Sosyal Medyanın Yeni Çılgınlığıyla Tanışmaya Hazır mısınız?

Mannequin Challenge Nedir? Daha önce duydunuz mu? Amerika’da bir grup gencin günlük hayatın akışında dona kalarak eğlenceli görüntüler ortaya çıkarmasıyla ortaya çıkan ve yavaş yavaş tüm ülkelere dağılan Mannequin Challenge akımı kulağa hoş geliyor. Mannequin Challenge akımı için Ekşi sözlükte de ilginç açıklamalar ve videolar bulunuyor. Bakın Mannequin Challenge Ekşi Sözlükte yazarlar tarafından  nasıl anlatılmış:

amerika’da başlayan yeni bir akım. bir grup liseli/kolejli gündelik hayatın akışında donakalıyor ve eğlenceli sayılabilecek görüntüler ortaya çıkıyor. özellikle ncaa gibi kolej turnuvalarında popüler. yakın zamanda buranın değerlenmesi olası ama bir harlem shake değil.

aşırı eğlenceli bir akım…

reklam ajanslarının yeni eğlencesi olacaktır.

her an türkiye’ye gelebilir. yerinizi alın. büyük spor takımları da yapmaya başlamış.

Mannequin Challenge Ekşi Sözlükte yazarın ifadesine göre her an Türkiyeye gelebilir. peki Mannequin Challenge Nasıl Yapılır? Mannequin Challenge Akımı için Hazır mıyız?

Zaman donup kaldığında Mannequin Challenge başlar. Sosyal medyanın yeni trendi Mannequin Challenge ortamda bulunanların hareketsiz bir şekilde donup kalmış gibi poz verir. Mannequin Challenge yaparken sıra dışı pozlar verebilirsiniz.

Mannequin Challenge Nasıl Yapılır? İşte Örnekleri:

Mannequin Challenge akımına Adriana Lima‘da dahil olmuş…

ABD’li ünlü Tv sunucu Ellen’da Mannequin Challenge akımına katılanlardan

Ellen Degeneres’in White House yani Beyaz Saray’ı da Mannequin Challenge akımına dahil etti. İşte; Mannequin Challenge Beyaz Saray Ellen; 

 

Ve Bonus: En iyi Mannequin Challenge ben yapacağım diyorsan bu videoyu mutlaka izle!

 En seksi Mannequin Challenge Videoları

En seksi Mannequin Challenge Videolarını izlemek için ilk olarak aşağıda yer alan videodan başlayabilirsin. 

Gözlerinizin bayram edeceği en iyi ve en seksi kızların çekmiş olduğu Mannequin Challenge videosu.

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın