Nesrin Cavadzade Altın Portakal Şıklığı ile Büyüledi!

Nesrin Cavadzade, Altın Portal Ödül Töreni’ne şıklığıyla damga vurdu. Ünlü oyuncu kıyafetiyle herkesi büyüledi!

Nesrin Cavadzade Antalya Film Festivali muhteşem şıklığı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nn bu yıl 53’üncüsünü düzenlediği Uluslararası Antalya Film Festivali Altın Portakal Ödül Töreni’ne Nesrin Cavadzade kıyafetiyle damga vurdu. Ünlü oyuncu vücudunu saran, transparan ve siyah işlemelerle süslenmiş kıyafetiyle Antalya Film Festivali Expo 2016’nın yıldızı oldu.

Altın Portakal’da çekildiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşan ve bir fotoğrafının altına ‘Bu olağanüstü elbise için Melih Yazgan’a çok teşekkür ederim” yazan Nesrin Cavadzade‘ye gelen yorumlar dikkat çekti.

Nesrin Cavadzade Instagram Altın Portakal stili

Ünlü oyuncuya ‘Olağanüstü olan sensin elbise değil’, ‘bu olağanüstü hatun için ben de annene teşekkür ediyorum’, ‘elbise utansın senin güzelliğinden’, ‘Cannes henüz böylesini görmedi’ gibi yorumlar yapıldı.

Muhteşem kıyafetiyle Altın Portakal’a damgasını vuran Nesrin Cavadzade’nin Yeni Astroloji Burcu Aslan Köpek. Ünlü oyuncunun doğum tarihi ise 30 Temmuz 1982.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın