Nihat Doğan’dan Survivor Hakkında…

Nihat Doğan’dan Survivor Yarışması Hakkında Bomba İddia! Nihat Doğan Beyaz TV’de Survivor’da Yaşadıklarını Anlattı. Ünlü Türkücünün Açıklamaları Gündeme Bomba Gibi Düştü.

Nihat Doğan sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz Programı Beyaz Tv’de Survivor günlerini anlattı. Ünlü türkücü “Survivor’da ölüyordum” dedi.

Nihat Doğan Survivor yarışmasında zorluklar yaşayınca ayrılmak istediğini ancak Acun Ilıcalı ve Esat Yontuç’un da içinde bulunduğu grubun kendisini ikna ettiklerini söyledi.  Ünlü şarkıcının yapmış olduğu açıklamalar ise şöyle;

Nihat Doğan Survivor

Survivor şartlarının zor olduğunu anlayan Nihat Doğan; “Benimle görüşmek istediklerini ilettiklerinde dans yarışması hakkında teklif yapılacağını tahmin etmiştim. ‘Ben dans etmem’ dedim, ama ‘Survivor’da yarışacaksın’ dediler. Tek şartım yılan olmamasıydı. Ben olayın ciddiyetini en başından anlayamadım. İlk yarışmada herkes yere düştü, bayıldı” dedi.

“Pilot ‘Helikopterden atla’ dedi. Ben de ‘Atlarsam şerefsizim. Önce siz atlayın’ dedim. Kurnazlık yapacağım diye sona kaldım, yanlış yaptım. Her kişi atladığında helikopter 10 metre geriye geliyor. ‘Atlasana kardeşim’ diye bağırdılar. Yüzmem o kadar iyi değil. Su burnumdan girdi. Yuttuğum suyun haddi hesabı yok. Ölüyordum, boğuluyordum. Kıyıya vardım, koluma ve bacağıma kramp girdi. Ayakkabımı bile çıkaramıyordum. ‘İmdat, kurtarın beni’ diye bağırdım. Taner’e ‘Kurtar beni’ dedim. Makara yapıyorum sandı, ‘Kanka havada aşk kokusu var’ diye cevap veriyor. Kızın birini görmüş, aşık olmuş. Kıyıya çıktım, yarışmayı bıraktım. ‘Ben buraya ölmeye mi geldim, gidiyorum’ diyen Nihat Doğan’ın samimi açıklamalarından sonra bakalım Acun Ilıcalı ne diyecek.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın