Nur Yerlitaş Son Durumu… Ekranlara Dönecek mi?

Kısa süre önce kanser teşhisiyle hemen ameliyata alınan ve ardından otele taşınan Nur Yerlitaş’ın son sağlık durumu nasıl? Ünlü modacı ekranlara geri dönecek mi?

Nur Yerlitaş sağlık durumu

Ameliyat sonrası Taksim’de bir otele yerleşen Nur Yerlitaş’ın son durumu her geçen gün iyiye gidiyor. Önceki gün otel odasından çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan ünlü modacının yakın çevresi, Nurella’nın kalabalıktan uzaklaşmak için bir süreliğine otele taşındığını söylüyor. Otelde hemşiresi ve özel bakıcısıyla kalan Nur Yerlitaş’ın kendisini iyi hissedene kadar da otelde kalacağı belirtiliyor.

Nur Yerlitaş Instagram sağlık durumu

Başarılı geçen ameliyat sonrası son durumunu açıklayan Nur Yerlitaş, kaldığı otel odasından bir fotoğraf paylaşarak altına, “Sizlere gülümsüyorum ve teşekkür ediyorum beni yalnız bırakmamışsınız” notunu düşmüştü.

Nur Yerlitaş ekranlara dönmeyecek

Nur Yerlitaş’ın, ameliyat öncesi jüri üyeliği yaptığı İşte Benim Stilim programına geri dönmeyeceği ise gelen bilgiler arasında. Ailesinin kendisini fazla yormaması adına televizyona çıkmasını istemediğini söyleyen Yerlitaş, “artık televizyonda olmayacağım” şeklinde bir açıklama yapmış.
Ameliyat sonrası otele yerleşen ve son durumu hakkında bilgiler vererek ekranlara dönmeme kararını açıklayan Nur Yerlitaş’ın Yeni Astroloji Burcu Aslan Keçi, doğum tarihi ise 11 Ağustos 1955.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın