Oğlak Keçi Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Oğlak Keçi Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Oğlak Keçi Burcu genel özellikleri

İşte hem Oğlak hem de Keçi Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Kullanırım, güvenirim

Elementleri: Yeryüzü, Satürn, Öncü / Negatif, Ateş, Yang

Oğlak Keçi Burcu genel özellikleri

Tırmanan, iç çatışmalar yaşayan, ciddi olması gerektiğini düşünen, güç kazanmaya çalışan, gayretli, sıfırdan bir yerlere gelen, gerçekçi, yaratıcı olmak için vakti olmayan, başarıya odaklanan, fark edilmek isteyen, gösterişçi, zengin olmak isteyen, daha iyi bir dünya hayal eden, hayal etmeye meraklı, uyumlu, din konusunda sert, eğlenmek isteyen, karizma, zarif, duygusal, arkadaş canlısı, güce imrenen, konuşkan, hovarda, nadiren dakik.

Oğlak Keçi Burcu aşk hayatı

Romantik, idealist, peri masallarına inan, istekli ve şevkli seks partneri, hediye almaya, sürprizlere meraklı, cazibeli, saldırıya geçen, otoriter görünen, saygı bekleyen.

Oğlak Keçi Burcu ev ve aile hayatı

Evinin güvenilirliğine ve güzelliğine önem veren, genellikle dışarıda olan, karakteri tuhaf, mobilyalarını yenileyen, maddiyattan kaçınmayan, lüksü seven, ebeveyn olarak sevecen, ama her zaman verici olmayan, sabırsız, alaycı, huzursuz, çocuklarının özgürlüklerini dert edinen, anlayışlı olmayan, sorunlu, meşgul, çocukları büyüdüğünde onlara hayran olan.

Oğlak Keçi Burcu iş hayatı

Acayip fikirli, çekicilik abidesi, yerine göre rakip tanımayan, güçlü, patron olabilen, daha çok insancıl ruha sahip olan, çalışanları tarafından hayranlık duyulan, çalışan olabilir ama uzun süre değil.

 

Oğlak Fare Burcu Özellikleri
Oğlak Öküz Burcu Özellikleri
Oğlak Kaplan Burcu Özellikleri

Oğlak Tavşan Burcu Özellikleri
Oğlak Ejderha Burcu Özellikleri
Oğlak Yılan Burcu Özellikleri
Oğlak At Burcu Özellikleri
Oğlak Maymun Burcu Özellikleri
Oğlak Horoz Burcu Özellikleri
Oğlak Köpek Burcu Özellikleri
Oğlak Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın