Oktay Kaynarca Instagram Hesabında Fena Salladı!

Oktay Kaynarca instagram hesabında bir takipçisinin eleştirisine dayanamayıp hakaret etti! Oktay Kaynarca instagram hesabında takipçisine sinirlenince bakın hangi sözleri söyledi.

Oktay Kaynarca instagram hesabını aktif kullanan oyunculardan biri. Son dönemlerde rol aldığı “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinden bolca paylaşım yapmayı ihmal etmiyor. Oktay Kaynarca sevgilisi Deniz Çakır ile fotoğraflarını da bir dönem instagram hesabından paylaşıyordu. Geçtiğimiz günlerde ülkemizi yasa boğan Adana Aladağ Kız Öğrenci Yurdu Yangını hakkında paylaşım yapmadığını iddia eden takipçisine fena sinirlendi ve Oktay Kaynarca instagram takipçisini adeta topa tuttu!

Oktay Kaynarca instagram hesabında takipçisiyle bakın nasıl kavga etti!

Oktay Kaynarca

Oktay Kaynarca instagram‘da Erdal Tosun için paylaşmış olduğu taziye mesajından sonra bir takipçisinden “Ünlü diye mi onun paylaşımını yapıyorsun Adana hakkında paylaşım yapmadın” tepkisinden sonra küplere bindi ve bu paylaşımı yaptı;

“Ulan gerizekalı aç bak Twitter hesabıma da sonra soytarılık yap zevzek… Ayrıca o adamın zengin olduğu fikrine nerden kapıldın? Sadece tanınıyor olduğun için mi öküz herif? Niçin öldü biliyor musun o saatte, çünkü o saatte sıra bulabilmişti diyalize girebilmek için. Şimdi öküz evladım, bu memlekette bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup üstelik ahkam kesen gerizekalılardan olduğun için seni örnek olarak ifşa ediyorum ki aynı haltı bir daha yeme…” (İHA)

Oktay Kaynarca Kimdir?

27 Ocak 1965 Malatya doğumlu olan ünlü oyuncu’nun adı bir zamanlar Yedi Tepe İstanbul dizisinde tanıştığı Özgü Namal ile anılmıştı. Oktay Kaynarca daha sonra bir evlilik yaptı ve Oktay Kaynarca eşi ile çok uzun evli kalmadan yollarını ayırdı. Oktay Kaynarca eşi Melek Angun’dan 2013 yılında boşanmıştır. Oktay Kaynarca Turgay Kaynarca‘nın adam yaralaması ile de gündeme gelmişti.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın