Orhan Ölmez Dün Gece Bıçaklandı!

Orhan Ölmez dün gece bıçaklandı! Dün akşam saatlerinde bıçaklanan Orhan Ölmez’in sağlık durumu nedir?

Dün gece Halkalı’da lüks bir sitede meydana gelen tartışma sonrası bıçaklanan Orhan Ölmez’in sağlık durumu hakkında henüz net bir bilgi yok. Sabah Gazetesi haberine göre Orhan Ölmez ikamet ettiği lüks sitede birkaç kez gürültü yapan komşuları ile tartışmış. Dün gece ise bu komşularıyla karşılaşan Orhan Ölmez tartıştığı komşularının kendisini takip etmesi sonucu komşuları tarafından darp edildiği öğrenildi.

Orhan Ölmez komşuları tarafından bıçaklandı!

Şarkıcı Orhan Ölmez dün gece tartıştığı komşularının kendisini oturduğu sitenin otoparkına kadar takip edip arp edildi. Ünlü şarkıcı Orhan Ölmez’in komşuları tarafından boğazı sıkıldı ve Orhan Ölmez beş yerinden bıçaklandı. Ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında henüz bir bilgi yok.

Edinilen bilgiye göre, Halkalı’da bulunan lüks bir sitede ikamet eden sanatçı Orhan Ölmez, daha öncede birkaç kez gürültü çıkaran komşuları ile dün akşam bina girişinde karşılaştı.

Alkollü olduğu öğrenilen komşularına ‘Eğer taşınıyorsanız yardımcı olayım’ diyen Ölmez binadan çıktı. Orhan Ölmez’in sözlerine sinirlenen komşuları sanatçıyı otoparka kadar takip etti. Otomobiline binen sanatçının yanına gelen 4 kişi araca binip kontak anahtarını çıkardı. Ölmez’in boğazını sıkan ve darp eden saldırganlar sanatçıyı 5 yerinden bıçakladı. Orhan Ölmez hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınırken polis saldırganların yakalanması için çalışma başlattı.  Sabah 

Orhan Ölmez kimdir?

1 Mayıs 1978 doğumlu olan Orhan Ölmez. Türk şarkıcı, besteci ve söz yazarıdır.  Ünlü şarkıcının Yeni Astroloji burcu Boğa At.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın