Seçkin Piriler Kaan Tangöze Arasında Miras

Seçkin Piriler Kaan Tangöze Arasında Miras Davası Çıktı! Seçkin Piriler Eski Eşi Kaan Tangöze ve Kıvılcım Ural’a Nefes Aldırmıyor.

Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler arasında sular durulmuyor. Seçkin Piriler’den Duman Grubunun solisti Kaan Tangöze‘ye şok hamle!

Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler evliliklerini 11 Mart’ta noktalamışlardı. Boşanma sebebi ise kulislerde sürekli konuşulan malum dedikodu Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze yasak aşkı. Seçkin Piriler bu ilişkiyi öğrendikten sonra kendini toparlayamadı.

Seçkin Piriler Kaan Tangöze Mahkeme

Seçkin Piriler’den yeni hamle!

Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze arasında miras davası çıktı. Seçkin Piriler Kıvılcım Ural ile yasak ilişki yaşayan eşi Kaan Tangöze’ye çocuklarının miras hakkını gözeterek dava açtı. Kaan Tangöze her yıl taşınmazlar hakkında rapor verecek.  Seçkin Piriler, 2.5 yaşındaki Volkan ve 6 yaşındaki Hakan adlı oğullarının miras haklarının korunması için mahkemeye gitti ve avukatın talebi üzerine iki çocuğun mal varlığının korunması adına defter tutulmasına karar verildi.   Mahkeme, çocuklar hakkında bildirilen mal varlıkları hakkında bir değişiklik olmazsa yılda bir defa velisi tarafından mahkemeye rapor verilmesini de karara bağladı.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın