Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu Bebek İçin…

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu Bebek İçin Kriz mi Yaşıyor? Ünlü Çift Evliliklerinin 8. Ayında Karşı Karşıya mı Geldi? Sinem Kobal Ne için Kriz Çıkardı?

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu bebek konusunda karşı karşıya geldi. Yapılan haberlere göre ünlü çift evliliklerinin 8. ayında bebek konusunda tartışıyor. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bu krizi atlatabilecek mi?

Geçtiğimiz aylarda görkemli bir nikah töreniyle Cunda adasında evlenen çift evliliklerinin 8. ayında kriz yaşıyor. Sebebi ise Kenan İmirzalıoğlu’nun bebek isteğinin Sinem Kobal’da karşılık bulmaması. ünlü çift bebek konusunda fikir ayrılığına düştü.

Yaşadıkları 1 yıllık aşkın ardından evlenen Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu hakkında ilginç bir iddia gündeme geldi. Kenan İmirzalıoğlu bebek istiyor ancak Sinem Kobal kariyerine ağırlık vermek istiyor. Çiftin evliliğinin üzerinde dolaşan karabulutlar akıllara “Bu mutlu çifte nazar mı değdi” sorusunu getiriyor.

 Renkli Sayfalar Programında gündeme gelen bu konu hakkında Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal sessizliğini koruyor. Habere göre, Sinem Kobal bir süre daha çocuk istemiyor ve kariyerine odaklanmak istiyor.

Şimdi akıllarda tek bir soru var. Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu bebek krizini aşabilecek mi?

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu bebek

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu Burç Uyumu

14 Ağustos 1987 doğumlu olan Sinem Kobal’ın Yeni Astroloji burcu Aslan Tavşan. Kenan İmirzalıoğlu ise 18 Haziran 1974 doğumlu bir İkizler Kaplan burcu. İkilinin Yeni Astroloji burç uyumu ise  %62. Bu uyum ikilinin arasında aşkın var olduğunu, ufak tartışmaların tatlı dille aşılabileceğini gösteriyor. Sadece Sinem Kobal’ın batı burcu olan Aslanını biraz daha sakinleştirmesi gerekiyor. Baskın karakteri İkizler burcu olan eşi Kenan İmirzalıoğlu’nu yorabilir.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın