Şok İddia! Murat Boz’un Ekibi Tarkan’ı Aşağıladı mı?

Murat Boz’un ekibi Tarkan’ı sözleriyle aşağıladı mı? Deniz Akkaya sosyal medya hesabından o belgeyi paylaştı.

Murat Boz'un ekibinden Tarkan'a aşağılayıcı sözler

Duymayan Kalmasın adlı magazin programının sunucusu Deniz Akkaya, Instagram hesabından, Murat Boz’un ekibinin Tarkan hakkında aşağılayıcı sözler kullandığını iddia etti! Ünlü sunucu programda “Tarkan’ın yüzlerce şarkısını ezbere biliyorum ama Murat Boz TV ve sinema kariyerine ağırlık verdiği için, müzik kariyeri geride kaldı. Haliyle şarkısını bilmem” dediği için, Boz’un basın danışmanı Mürvet Uç’tan uzun mesajlar aldığını belirterek, bu mesajları Instagram hesabından yayınladı.

Deniz Akkaya Murat Boz Tarkan

Deniz Akkaya, mesajlarda Tarkan’ı halkı aşağı gören bir sanatçı olarak itham ettiklerini ve ‘Tercih ettiği farklı ilişkileri’ diyerek, Tarkan’ın cinsel tercihlerini imâ ettiklerini iddia etti. Ünlü sunucu yayınladığı mesajı şu notla paylaştı:

“Tek suçum Tarkan’ın yüzlerce şarkısını ezbere biliyorum ama Murat Boz tv ve sinema kariyerine ağırlık verdiği için müzik kariyeri geride kaldı,haliyle şarkısını bilmem demek oldu. Sayfamda 2 bolum halinde yayınlayacağım bu yazı Murat Boz’un basın danısmanı Murvet Uç tan şahsıma gönderildi. Yayında okuyamadım dilim varmadı,yakıştıramadım ne kendime ne onlara….açıkça Tarkan’ı halkı aşağı gören bir sanatçı olarak itham eden,Çişim geldi mevzusunu bilinçli gündeme getiren hatta sıcak tutup gündeme taşıyan,TERCİH ETTİĞİ FARKLI İLİŞKİLERİ diyerek ne demeye çalıştığı ortada olan bu ekibe PES dedik ve yayınlamadık.
Taki saatler önce her ünlünün bir ise yaramayan akrabalarına biçtiği kılıftan istifade akraba menejer,bir işe yaradığını göstermek için bana ve ekibime saldırana kadar…
Ben utandım okurken yine utanıyorum yayınlarken ama okuyun kendiniz karar verin bu yazıyı yazan ekipmi yoksa durduk yere türlü saldırıya maruz kalan MEGASTAR’mi gerçek ve samimi bir yıldız;”

İşte Deniz Akkaya’nı Instagram hesabından paylaştığı, Murat Boz’un basın danışmanı tarafından gönderilen o mesajlar:

Deniz Akkaya Instagram Murat Boz Tarkan

Deniz Akkaya Instagram Murat Boz Tarkan

Murat Boz’un ekibinin Tarkan’ı aşağıladığını iddia eden Deniz Akkaya’nın Yeni Astroloji Burcu Aslan Yılan Burcu, doğum tarihi ise 3 Ağustos 1977.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın