ŞOK! Sinan Akçıl ile Alexandra Rodriguez Aşkı Reklam mı?

Sinan Akçıl, Kanadalı popçu Justin Bieber’in eski sevgilisi Alexandra Rodriguez ile reklam aşkı mı yaşıyor?

Şok Sinan Akçıl ile Alexandra Rodriguez aşk mı yaşıyor

Sinan Akçıl’ın Justin Bieber’in eski sevgilisi Alexandra Rodriguez ile reklam aşkı yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Aşklarıyla gündemde kalmayı seven ünlü şarkıcının, şu an birlikte olduğu ABD’li model ile aşk yaşadığı imajını yaratmak için tam 100 bin dolar harcadığı söyleniyor.

Sinan Akçıl ve Justin Bieber’ın eski sevgilisi Alexandra Rodriguez, ünlü şarkıcının Miami’de çektiği yeni klibinin çekimlerinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.

Sinan Akçıl Justin Bieber'ın eski sevgilisiyle reklam aşkı mı yaşıyor

Türkiye’ye geri dönen ünlü şarkıcının ardınan Rodriguez, Instagram hesabından 20 Kasım’da Sinan Akçıl için Türkiye’ye geleceğini açıkladı. Bu olayın ardından ikilinin reklam aşkı yaşadığı iddia edildi.

Çıkan dedikodulara göre, ABD’li model İstanbul’a geldikten sonra Sinan Akçıl’la görüntü verecek ve birliktelik imajı oluşturulacak.

Justin Bieber’in eski sevgilisi Alexandra Rodriguez ile reklam aşkı yaşadığı iddia edilen Sinan Akçıl’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Domuz, doğum tarihi ise 20 Mayıs 1983.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın