Survivor 2017 Ünlüler Kimler

Survivor 2017 Ünlüler Takımında Kimler Var? Survivor 2017 Survivor Ünlüler Seda Demir, Tarık Mengüç, Berna Öztürk… Acun Ilıcalı O İsimleri Açıkladı! Survivor 2017 Ünlüler Kadrosu Belli Oldu!

Survivor 2017 Ünlüler kadrosu belli oldu Acun Ilıcalı o isimleri açıkladı.  Survivor 2017 Ünlüler Adasında yarışacak olan ünlü isimlerle ilgili Acun Ilıcalı haberi twitter hesabından verdi. Yarışmanın sunuculuğunu ve yapımcılığını yapan Acun Ilıcalı tüm isimlere başarı diledi. İşte 2017 Survivor Ünlüler kadrosunda yarışacak isimler;

Furkan Kızılay:

Furkan Kızılay Kimdir? Furkan Kızılay’ın Burcu Nedir? 

Bir Tv diziyle tanıştığımız Furkan Kızılay 30 Kasım 1990 doğumludur. 2010 yılında Emre Havuç karakteriyle oyunculuğa başlamıştır. Dizi bittikten sonra ekranlarda nadir gördüğümüz Furkan Kızılay ayrıca DJlik çalışmaları yapıyor. Furkan Kızılay’ın Yeni Astroloji burcu Yay At.

Furkan Kızılay

İlhan Mansız:

İlhan Mansız Kimdir? İlhan Mansız’ın Doğum Tarihi? İlhan Mansız’ın Burcu?

Survivor 2017’de Ünlüler adasında yaşayacak bir diğer isim ise İlhan Mansız oldu. İlhan Mansız Beşiktaş Jimnastik Kulübünün eski futbolcularından.  İlhan Mansız 10 Ağustos 1975 doğumlu. Ünlü futbolcu İlhan Mansız’ın Yeni Astroloji burcu Aslan tavşan.

İlhan Mansız Survivor 2017

Serhat Akın:

Serhat Akın Kimdir? Serhat Akın Doğum Tarihi? Serhat Akın’ın Yeni Astroloji Burcu Nedir?

5 Haziran 1981 doğumlu olan ünlü futbolcu kariyer hayatına 2000 yılında başlamıştır. 35 yaşındaki ünlü futbolcu İkizler Horoz burcu.

serhat-akin-survivor

Survivor programın yapımcısı Acun Ilıcalı, son dönemlerde olduğu gibi kadroda yer alacak diğer ünlü isimleri sosyal medya hesabı üzerinden veriyor.  Acun Ilıcalı Survivor’da yer alacak 3 yeni ismi açıkladı. Haberi Twitter sayfasına yazdığı “Şakşuka Tarık olarak bilinen sevilen şarkıcı Tarık Mengüç, Yaprak Dökümü dizisi oyuncularından Seda Demir ve Ünlü DJ Berna Öztürk de Survivor 2017 kadrosunda. Kendilerine başarılar dileriz.” notuyla duyurdu.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın