Tarkan ve Pınar Dilek, Bebeğin Odasını Hazırlıyor

Tarkan ve eşi Pınar Dilek bebek odası için alışverişlere başladı.

Terazi Burcu Tarkan baba oluyor

Bebek sahibi olmak için sık sık Almanya’ya gittiği öğrenilen Tarkan ve eşi Pınar Dilek, bebeğin odasını hazırlıyor. Ünlü şarkıcının annesi Neşe Tevetoğlu’nun çocuk sahibi olma konusundaki ısrarlarına dayanamayan ikili kolları sıvadı. Habertürk’ten Serkan Öztürk’ün haberine göre, Pınar Dilek ile kısa bir süre önce evlenen Tarkan baba olmaya hazırlanıyor.

Hazırlıklara ise bebek odasından başlayan Tarkan ve Pınar Dilek çifti, Tarabya’daki lüks villalarından bir odayı bebek odası yapmak için boşalttı. Ünlü çiftin sipariş ettikleri eşyaların bir bölümü ise geçen hafta geldi. Beyaz rengin dikkat çektiği eşyalar, gizlilikle villaya taşındı.

İkili, müstakbel bebeklerinin cinsiyetini bilmedikleri için beyaz rengi tercih etti. Jelatinlerle kaplanan eşyalar, büyük gizlilikle villaya taşındı.

Eşi Pınar Dilek’le birlikte bebek odası hazırlıklarına başlayan Tarkan’ın Yeni Astroloji Burcu Terazi Fare, doğum tarihi ise 17 Ekim 1972.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın