Terazi Fare Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Terazi Fare Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Terazi Fare Burcu genel özellikleri

İşte hem Terazi hem de Fare Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Dengelerim, kural koyarım

Elementleri: Hava, Venüs, Öncü / Pozitif, Tahta, Yin

Terazi Fare Burcu genel özellikleri

Yetenekli, umutlu, yüksek hayalleri olan, hırslı, üstünlük arayışında, geveze, konuşkan, anlatmak isteyen, keyifli, cana yakın, açık, meraklı, sorunlara acılara anlayış gösteren, büyüleyici, dedikodu yapan, karmaşık davranan, açgözülü eli açık, idealist, hüküm sürmek isteyen, iyilikle kontrol sağlayan, kendini sevdiren, arkadaşlığının sonu olmayan, arkadaşını yalnız bırakmayan, canlı, sevimli, çocuksu, aşırı samimiyeti yapmacık, basit biri, patavatsız, aşırı hassas, kendi ideallerinin peşinden insanları koşturan, hafızası güçlü, yaratıcı, geleneklerine bağlı, ince farkları görebilen.

Terazi Fare Burcu aşk hayatı

Duygularını ciddiye alan, aşka sadakatsiz olmayan, aşırı ilgi olmadan yaşayabilen, sevgilisine sadakatsiz olabilen, güzel sözleri seven, aşka hevesle başlayan, romantizm ilgi alanına girmeyen, coşkusu geçince müthiş bir aşık olan.

Terazi Fare Burcu ev ve aile hayatı

Evinde sıcak ve samimi ortam isteyen, işi uzmanına yaptırmayı tercih eden, ebeveyn olarak güvenilir, sorumluluk sahibi, sıcakkanlı, samimi, konuşkan, çok yumuşak olmayan, çocuklarının mükemmel olmasını isteyen, çocuklarının zaferlerinden pay çıkaran, sosyal, sosyalleşmelerini destekleyen.

Terazi Fare Burcu iş hayatı

Konuştukça gelişen, sesli düşünen, iletişim, ikna, sosyallik konularında yetenekli, her şeye karışabilen, geçimsiz olabilen, belirlenen yolun dışına çıkabilen, pazarlıkçı, idealist, dinamik olduğu kadar entelektüel, patron olarak daha esnek, fedakar, diplomatik, boşboğaz, çalışan olarak konuşkan, konuştukça dikkati dağılan, verimli.

 

Terazi Öküz Burcu Özellikleri
Terazi Kaplan Burcu Özellikleri

Terazi Tavşan Burcu Özellikleri
Terazi Ejderha Burcu Özellikleri
Terazi Yılan Burcu Özellikleri
Terazi At Burcu Özellikleri
Terazi Keçi Burcu Özellikleri
Terazi Maymun Burcu Özellikleri
Terazi Horoz Burcu Özellikleri
Terazi Köpek Burcu Özellikleri
Terazi Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın