Terazi Tavşan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Terazi Tavşan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Terazi Tavşan Burcu genel özellikleri

İşte hem Terazi hem de Tavşan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Dengelerim, gözlemlerim

Elementleri: Hava, Venüs, Öncü / Negatif, Tahta, Yin

Terazi Tavşan Burcu genel özellikleri

Zevkli, zarif bir yaşamı olan, evden çıkmayan, şüpheci, hassas, zor güvenen, yargıya çabuk varmayan, tedbirli, tereddüt eden, sakin kibar mantıklı görünen, mükemmel eş adayı olarak görünen, ama pek de mükemmel olmayan, zıtlaşmaktan nefret eden, ortadan kaybolan, büyük kararsızlıklar yaşayan, yapmaktansa söylenmeyi tercih eden, karar vermeyen, inatçı olmayan, acil durumlarda huysuzlaşan, aşırı ciddileşen, samimiyeti az olan, ama tersi bir imaj sergileyebilen, eğlenmek isteyen, hava atmayı seven, ünlülerin olduğu bir partiyi kaçırmayan, güvenli bir evde yaşamak isteyen, maddiyata düşkün, yenilikçi olmayan.

Terazi Tavşan Burcu aşk hayatı

Romantik aşktan hoşlanan, zevk alan, aşık gezen, gülmek isteyeni her şeyde güzellik arayan, tatlı, mutlu, sevgilisi hakkında konuşan, hassas, cömert, tutkulu, bağlanmakta zorlanan, kararsız, özel hayatını korumak isteyen, havalı, her söylediğini kabul etmeyen, dengeli, ona yılışmayacak birine ihtiyaç duyan.

Terazi Tavşan Burcu ev ve aile hayatı

Zarif, geleneksel, zengin görünümlü, kadife saten seven, köpük banyosu seven, kendini etkilemeye çalışan, uygun bir ebeveyn, kavgadan hoşlanmayan, amaçlarına saygı duyulan, çocukları seven, gürültülerinden hoşlanmayan.

Terazi Tavşan Burcu iş hayatı

Hemen hareket etmeyen, evde çalışmaya uygun, bağımsız çalışan, karakteri değişmeyen, güçlü, patron olarak angarya işler yaptırabilen, sahne arkasında olmayı tercih eden, projelerin beyni, sevimli imajı olan.

 

Terazi Fare Burcu Özellikleri
Terazi Öküz Burcu Özellikleri
Terazi Kaplan Burcu Özellikleri

Terazi Ejderha Burcu Özellikleri
Terazi Yılan Burcu Özellikleri
Terazi At Burcu Özellikleri
Terazi Keçi Burcu Özellikleri
Terazi Maymun Burcu Özellikleri
Terazi Horoz Burcu Özellikleri
Terazi Köpek Burcu Özellikleri
Terazi Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın