Tolga Sayışman Almeda Abazi Aşkı Evlilik Yolunda

2 yıldır birlikteliklerini sürdüren Tolga Sayışman Almeda Abazi aşkı evlilik yolunda!

Tolga Sayışman Almeda Abazi çifti ayrıldı mı? Haberlerinin asılsız olduğunu kanıtlarcasına evlilik yolunda adım adım ilerleyen çift, birlikteliklerini resmiyete döktü.

Geçtiğimiz ay Almeda Abazi’yi ailesiyle tanıştıran Tolga Sayışman’ın ailesi kız istemek için harekete geçti.

Tolga Sayışman Almeda Abazi Aşkı Evlilik Yolunda İlk Adımı Attı

Geçtiğimiz gece, Tolga Sayışman’ın ailesinde farklı bir heyecan vardı. Sayışman ailesi kız istemek için Abazi ailesinin Etiler’deki evinde bir araya geldi. Kız isteme merasimine Tolga Sayışman’ın Amerika’da bulunan kardeşi Nil dışında tüm ailesi katıldı.

Tolga Sayışman’ın babası örf ve adetlere uygun olarak kahveler içildikten sonra Abazi ailesine “Allah’ın emri, peygamberin kavliyle kızınız Almeda’yı oğlumuz Tolgahan’a istiyoruz” dedi. Bunun üzerine Almeda Abazi’nin annesi “Onun kalbi zaten Tolgahan’ın” yanıtını verdi. Bu yanıttan sonra genç çiftin aile arasında sözleri kesinleşmiş oldu.

Tolga Sayışman Almeda Abazi kız isteme

Gecenin sonunda Sayışman ve Abazi ailesi bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Tolga Sayışman Almeda Abazi düğün tarihi için çok beklemeyeceklerinin de sinyalini vererek, yakın zamanda sevenleriyle paylaşacaklarını söyledi.

Tolga Sayışman Almeda Abazi Aşkı Evlilik Yolunda

Tolga Sayışman kimdir?

17 Aralık 1981 doğumlu olan tam adı Turgut Tolgahan Sayışman olan ünlü televizyon ve sinema oyuncusu aynı zamanda modellik yapıyor.Tolga Sayışman Almeda Abazi Aşkı Evlilik Yolunda

Tolga Sayışman hangi burç?

17 Aralık 1981 doğumlu olan Tolga Sayışman’ın burcu Yay, yeni astroloji burcu ise Yay Horoz.

Yay Horoz burcu insanlar aşk hayatında gizemli, rutini sevmeyen, eğlenceli ve uysal olarak biliniyor.

Almeda Abazi kimdir?

Arnavutluk doğumlu olan Almeda Abazi katıldığı 3 güzellik yarışmasında da kraliçe seçilmiştir. 2008’de Miss Globe Kâinat Güzeli yarışmasını kazanan Abazi, şimdilerde oyunculuk eğitimi almaktadır. Magazin gündeminde Almeda Abazi Survivor All Star Yarışması ile sık sık gündeme gelmiştir.

Almeda Abazi hangi burç?

13 Şubat 1992 doğumlu Almeda Abazi’ni burcu Kova, yeni astroloji burcu ise Kova At. Kova At burcu insanlar aşk hayatında karmaşık ilişkiler istemeyen, acele etmeyen, ilgiden hoşlanan, tutkuya önem veren insanlar olarak biliniyor.

Evlilik yolunda ilerleyen genç sevgililer Tolga Sayışman Almeda Abazi’nin yeni astrolojiye göre burç uyumları %45.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın